دوشنبه، ۲۳ تیر ۹۳ - ۱۱:۳۱

به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، نشست هيات رئيسه فدراسيون فوتبال امروز صبح با حضور کفاشيان، محمدنبي، آيت اللهي، تاج، شجاعي، بهروان،…

به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، نشست هيات رئيسه فدراسيون فوتبال امروز صبح با حضور کفاشيان، محمدنبي، آيت اللهي، تاج، شجاعي، بهروان، عزيزي خادم، اصفهانيان، بهاروند و قنبرزاده در دفتر رئيس فدراسيون فوتبال برگزار شد.

علي کفاشيان در ابتداي نشست ضمن آرزوي قبولي طاعت و عبادات همه در ماه مبارک رمضان و تبريک ولادت با سعادت امام حسن مجتبي (ع) گزارشي از مسابقات جام جهاني ارائه کرد و گفت: پيش از مسابقات و در زمان برگزاري آن فعاليت هاي زيادي در بخش هاي مختلف فدراسيون و در ابعاد مختلف اقتصادي، فرهنگي، اجتماعي و… انجام شد و البته با توجه به الگوهاي مختلف انجام شده در اين مسابقات که با دقت و ظرافت کامل توسط فدراسيون جهاني فوتبال – فيفا صورت گرفت، مي بايست اين الگوها را به صورت کامل و در مقياسي مناسب اقتباس کرده و در همه بخش هاي فوتبال کشور پياده کنيم.

وي در ادامه افزود: همه مي دانند که مسابقات جام جهاني تا چه اندازه بزرگ و مهم است. اين رويداد آنچنان مهم است که شب گذشته و در حين برگزاري مسابقه فينال جام جهاني روساي جمهور کشورهاي از برزيل و روسيه گرفته تا آلمان و آرژانتين در ورزشگاه حضور داشتند تا شاهد برگزاري مسابقه فينال اين رقابت بزرگ باشند.

کفاشيان در ادامه با اشاره به برنامه هاي صدا و سيما گفت: شبکه هاي مختلف سيما و همچنين بخش هاي مختلف راديويي برنامه هاي بسيار خوب و جذابي را براي اين دوره از مسابقات تدارک ديده بودند که جا دارد از همه دست اندرکاران و به ويژه رياست سازمان صدا و سيما شخص مهندس ضرغامي به خاطر اين برنامه هاي خوب تبريک گفته و از آنها تشکر و قدرداني مي کنم.

رئيس فدراسيون در ادامه با اشاره به عملکرد تيم ملي در جام جهاني گفت: عملکرد تيم ملي در اين مسابقات خوب ارزيابي شده و همين باعث شده که نگاهها به ايران و فوتبالش تغيير کند و با توجه به فضاي خوب بوجود آمده همه بايستي در جهت حفظ اين فضا و تسري آن مسابقات داخل کشور تلاش شايان توجه اي انجام دهيم. شب گذشته جام جهاني به پايان رسيد و از امروز سازمان ليگ برتر مسابقات ليگ را قرعه کشي خواهد کرد و خوشبختانه تب و تاب فوتبال در کشور ادامه خواهد داشت و نتايج بدست آمده در جام جهاني توسط تيم ملي به همه ارکان فوتبال از جمله فدراسيون و کارکنانش ، باشگاهها و کادر فني و بازيکنان تيم ملي بازمي گردد و عملکرد بدست آمده نتيجه همکاري همه اين ارکان است.

وي در پايان افزود: از کميته هاي مختلفي که در اين مسابقات به صورت مستقيم فعاليت داشتند خواسته ايم تا گزارش عملکرد خود را در قالب يک مجلد آماده کند تا به هيات رئيسه و مراجع مختلف ارائه کنيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.