چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۴

به گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان درباره آخرین وضعیت کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران بعد از مسابقات جام جهانی و احتمال جدایی…

به گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان درباره آخرین وضعیت کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران بعد از مسابقات جام جهانی و احتمال جدایی یا تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش اظهار کرد: کی‌روش سه سال در ایران بوده و فوتبال ما را خوب می‌شناسد. اگر بخواهیم از مربی خارجی استفاده کنیم، قطعا او بهترین گزینه فدراسیون فوتبال است.

وی به مشکلات به خدمت گرفتن مربی ایرانی اشاره کرد و افزود: مربی ایرانی می‌تواند هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد ولی اگر مربی ایرانی جایگزین کی‌روش شود، امکان دارد در جام ملت‌های آسیا نتیجه نگیریم و همین مساله مشکلاتی را برای مربی بعدی ایجاد خواهد کرد. به هر حال پیشنهاد مکتوب ما برای کارلوس کی‌روش آماده شده و تا یکی، دو روز دیگر آنرا در اختیار او قرار می‌دهیم.

رئیس فدراسیون فوتبال با رد خبر قهر بودنش با کی‌روش در جام جهانی، تاکید کرد: من با کی‌روش قهر نبودم ولی اختلافاتی بین ما وجود داشت که این اختلاف سلیقه هم طبیعی است.

وی همچنین درباره شروط فدراسیون فوتبال برای تمدید قرارداد کی‌روش، یادآور شد: توقعمان این است کارلوس کی‌روش به مربیان ایرانی احترام بگذارد و در کنار آنها باشد. همچنین توقع داریم دستمزد بالایش را در پاداش‌ها در نظر بگیریم.

” فدراسیون فوتبال ایران به خاطر صعود تیم ملی به جام جهانی از فیفا چقدر پول گرفته است”؟ کفاشیان در پاسخ به این پرسش گفت: ما 8 میلیون دلار از فیفا گرفتیم که 10 درصد این میزان پول به خاطر  پاداش به کارلوس کی‌روش رسید. ما بقی این مبلغ را هم که حدود 7 میلیون و 200 هزار دلار است، برای توسعه فوتبال پایه و پرداخت بدهی‌ها در نظر داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.