سه شنبه، ۲۷ مهر ۹۵ - ۰۸:۰۴
کفشی با قابلیت شارژ گوشی

کفشی با قابلیت شارژ گوشی و اتصال به شبکه‌های بی‌سیم وای‌فای در حالی توسط یک شرکت تجاری به نام Eleven تولید شده است…

کفشی با قابلیت شارژ گوشی و اتصال به شبکه‌های بی‌سیم وای‌فای در حالی توسط یک شرکت تجاری به نام Eleven تولید شده است که هم می شود از این کفش به عنوان ابزار ارتباط با شبکه‌های بی‌سیم وای‌فای قابل استفاده است و هم برای شارژ گوشی و نمایش ویدئو از آن استفاده کرد. برای مشاهده تصاویر و دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این کفش در ادامه با میهن پست همراه شوید .
کفش تولیدی کمپانی Eleven نه تنها قابلیت شارژ گوشی و اتصال به شبکه‌های بی‌سیم وای‌فای را مهیا می کند  بلکه با دارا بودن یک نمایشگری کوچک در قسمت جلویی آن قابلیت انتشار فایل‌های ویدئویی مختلفی را برای خریدارانش مهیا می کند.

این کفش برای تامین و ذخیره انرژی از باتری نیز برخوردار است و بعد از هر بار شارژ می توان به مدت سه ساعت از آن استفاده کرد و البته باید گفت که مهم‌ترین قابلیت این کفش از نظر بسیاری از کاربران می تواند امکان شارژ کردن گوشی همراه باشد چرا که با وصل کردن سیم رابط گوشی به پورت USB آن امکان شارژ هر هر گوشی را به کاربرش می دهد.

تولید این کفش که قابلیت شارژ گوشی و اتصال به شبکه‌های بی‌سیم وای‌فای را دارد از این جهت قابل حمایت خواهد بود که قرار است بخشی از درآمد ناشی از فروش آن صرف امور خیریه و خرید کفش و لباس برای افراد محروم شود و البته فعلا تنها یک جفت از این کفش تولید شده است و آن نیز با اهداف خیریه در سایت حراجی آنلاین eBay در معرض فروش قرار گرفته است.

کفش تولیدی کمپانی Eleven در هشت روزی که از زمان عرضه این کفش در eBay می‌گذرد قیمت آن در میان طرفداران به ۴۹۵۰ دلار افزایش یافته استو از نظر کارشناسان طراحی و تولید چنین کفشی یکی دیگر از جلوه‌های پیشرفت اینترنت اشیا محسوب می‌شود.

[highlight]منبع [/highlight] : [highlight]dmarge[/highlight]

3 دیدگاه برای “کفشی با قابلیت شارژ گوشی و اتصال به شبکه‌های بی‌سیم وای‌فای !”

  1. راستین گفت:

    همینمون کم بود که اومد

  2. ارمین گفت:

    منبع تولید انرژی برق کفش از راه رفتن تامین میشه؟

  3. سعید گفت:

    چه کفش جالبی.ظاهرش ساده ولی قابلیتاش زیاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.