دوشنبه، ۱۹ خرداد ۹۳ - ۰۳:۱۹

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه از دستگيري کارمند يکي از شعب بانکي که از 47 شهروند سالخورده در شهرستان «ساوه» استان مرکزي اختلاسي ميلياردي…

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه از دستگيري کارمند يکي از شعب بانکي که از 47 شهروند سالخورده در شهرستان «ساوه» استان مرکزي اختلاسي ميلياردي کرده بود، خبرداد.

به گزارش مردم سالاری،‌ سرهنگ علي‌اصغر طالبي در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در اواخر ارديبهشت ‌ماه نماينده حراست يکي از شعبه‌هاي بانکي در شهرستان ساوه به پليس آگاهي شهرستان مراجعه کرد و گزارش‌هايي از رفتار مشکوک يکي از کارمندان بانک و احتمال اختلاس از حساب مشتريان را ارائه داد.

وي با بيان اينکه با اعلام اين گزارش بلافاصله، تيمي از کارآگاهان پليس آگاهي تحقيقات خود را براي بررسي موضوع شروع کردند، گفت: در تحقيقات جامع و نامحسوس کارآگاهان پليس که به مدت يک ماه به طول انجاميد، مشخص شد کارمند متخلف در زمان مراجعه مشتريان سالخورده به شيوه‌هاي متعدد از حساب آن‌ها برداشت مي‌کند.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه دراين‌باره گفت: با مشخص شدن جزئيات پرونده طي هماهنگي با دستگاه قضايي، وي به يگان انتظامي منتقل شد و مورد بازجويي فني کارآگاهان قرار گرفت و با ارائه مستندات و مدارک به متهم، وي به يک ميليارد و 530 ميليون ريال اختلاس و برداشت غيرمجاز از حساب مشترياني که اغلب سالخورده بوده و نسبت به امور بانکي آشنايي نداشتند، اعتراف کرد.

وي بيان کرد: کليه مبالغ از متهم دريافت و به 47 نفر شهروندي که بدين وسيله از حساب آن‌ها برداشت شده بود، مسترد شد و متهم با قرار بازداشت به ندامتگاه معرفي شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.