دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۷:۴۴

محمود کلهر در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: تیم منظم هلند در این بازی سازماندهی شده عمل کرد و با کارهای…

محمود کلهر در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: تیم منظم هلند در این بازی سازماندهی شده عمل کرد و با کارهای ترکیبی مهاجمانش نبض بازی را در دست گرفت و به بازی سرعت داد و توانست دو گل به مکزیک بزند و برنده این دیدار شود.

کلهر در ادامه اظهار داشت: به هر حال تیم هلند مالکیت توپ را در اختیار گرفت و موقعیت‌های زیادی در محوطه جریمه مکزیک خلق کرد و شایسته برد مقابل مکزیک بود.

کارشناس فوتبال درباره ارزیابی‌اش از برد کاستاریکا مقابل یونان تصریح کرد: جدای نتیجه، بازی زیبایی از سوی هر دو تیم دیدیم کاستاریکا با شایستگی به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد و نشان داد که تیم با برنامه‌ای است.

کلهر درباره عملکرد تیم یونان بیان کرد: یونان  همانند سال‌های گذشته بازی خوبی انجام نداد. این تیم مقابل تیم با برنامه و با تکنیک کاستاریکا حرفی برای گفتن نداشت و کاستاریکا با شایستگی این بازی را برد.
 
کارشناس فوتبال در خصوص بازی فرانسه مقابل نیجریه تصریح کرد: به نظرم این بازی جذاب می‌شود چرا که هر دو تیم به دنبال کسب سه امتیاز بازی هستند. تیم فرانسه تا الان یکی  از بهترین‌های جام جهانی است و شایستگی برد در این بازی را دارد.

وی در ادامه بیان کرد: تیم نیجریه خط دفاعی ناهماهنگی دارد. بر این اساس خط حمله زهردار فرانسه از این موقعیت می‌تواند به خوبی استفاده کرده و بازی را ببرد.

کلهر در مورد بازی تیم فوتبال آلمان مقابل الجزایر گفت: الجزایر تیم منسجمی است و بازیکنان با تکنیکی دارد. این تیم مقابل حریفی قرار می‌گیرد که همواره در جام‌های جهانی جز 4 تیم برتر بوده، به هر حال تیم منظم آلمان با بازیکنان خوبی که در اختیار دارد می‌تواند نتیجه را به نفع خود به پایان ببرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به نظرم هلند، فرانسه، آلمان و برزیل می‌توانند جزو چهار تیم اول جام جهانی قرار بگیرند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *