چهارشنبه، ۰۱ آذر ۹۶ - ۰۹:۲۰
کلوزآپ پرندگان

کلوزآپ پرندگان به هنگام خوردن غذا از دریچه دوربین یک عکاس آلمانی این روزها در حالی مورد توجه خاص کاربران شبکه های اجتماعی…

کلوزآپ پرندگان به هنگام خوردن غذا از دریچه دوربین یک عکاس آلمانی این روزها در حالی مورد توجه خاص کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است که دنیای حیوانات مملو از لحظه های بامزه و شگفت انگیز است. برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر با میهن پست همراه شوید.

تهیه کلوزآپ پرندگان اگر چه کار هر عکاسی نیست اما جانورانی که بر روی کره خاکی ما زندگی می کنند، بسیار متنوع هستند و هر کدام از آن ها می توانند به شکلی متفاوت ما انسان ها را سورپرایز کنند. پرندگان یکی از گونه هایی به شمار می روند که به شدت مورد توجه انسان ها قرار دارند و در این میان نیز عکاسان زیادی نیز هستند که تمامی عمر خود را صرف تهیه عکس از آن ها سپری می کنند.

با این حال تصاویری از کلوزآپ پرندگان را که در ادامه خواهید دید شاهکار یک عکاس خانم آلمانی است ، این خانم عکاس که اصالتا آلمانی است و این روزها با همسرش در ایالت میشیگان آمریکا زندگی می کند در اقدامی جالب و ابتکاری تصمیم گرفته که به هنگام غذا دادن به پرندگان ، آن ها را به سمت خود بکشاند و سپس از پرنده ها عکس بگیرد. با این حال نتیجه تصاویری که او از این پرندگان تهیه کرده است و در فیسبوک ش منتشرکرده به عنوان تصاویری زیبا از کلوزآپ پرندگان معروف شده و بسیار مورد توجه کاربران شبمه های اجتماعی نیز قرار گرفته است.

با هم در میهن پست تصاویر کلوزآپ پرندگان این عکاس آلمانی را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع[/highlight]  boredpanda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.