شنبه، ۱۴ تیر ۹۳ - ۱۱:۱۷

 تيم ملي آلمان با شکست فرانسه در ورزشگاه ماراکاناي شهر ريودوژانيرو يک گام ديگر به سمت کسب چهارمين قهرماني‌اش در جام جهاني نزديک…

 تيم ملي آلمان با شکست فرانسه در ورزشگاه ماراکاناي شهر ريودوژانيرو يک گام ديگر به سمت کسب چهارمين قهرماني‌اش در جام جهاني نزديک شد.

ميروسلاو کلوزه، مهاجم ژرمن‌ها که براي اين بازي در ترکيب اصلي ژرمن‌ها حضور داشت، در خصوص اين بازي و انگيزه تيمش براي حضور در فينال جام جهاني اظهار داشت: من پيش از اين يک بار در سال 2000 براي گذراندن تعطيلات به ريودوژانيرو آمده و اين استاديوم قديمي را ديده بودم. مي‌توانم بگويم که اين استاديوم و جو آن افسانه‌اي است. ما مي‌خواهيم دوباره به ماراکانا برگرديم.

کلوزه که اکنون با 15 گل زده در کنار رونالدوي برزيلي رکوردداران بيشترين گل زده در تاريخ جام جهاني هستند، درباره دلاليل موفقيت آلمان در جام بيستم گفت: نمي‌دانم. فقط مي‌توانم بگويم که ما تيم فوق‌العاده‌اي داريم و هميشه خواهان اثبات توانايي‌هاي‌مان در زمين بازي هستيم.

مهاجم لاتزيو تأکيد کرد دغدغه او زدن شانزدهمين گل و شکست رکورد رونالدو نيست و براي اين کار عجله‌اي ندارد. وي تصريح کرد: تنها چيز مهم براي من پيروزي در بازي نيمه نهايي برابر برزيل و رسيدن به فينال است. خب در اين بين اگر بتوانم گل هم بزنم، چه بهتر.

تيم‌‌‌هاي ملي آلمان و برزيل 30 دقيقه بامداد روز 19 تير به مصاف يکديگر مي‌روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.