جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۲

ميرسلاو کلوزه، مهاجم تيم ملي آلمان در بازي با برزيل توانست گلزني کند و رکورد رونالدوي برزيلي را ( 15 گل در جام‌جهاني…

ميرسلاو کلوزه، مهاجم تيم ملي آلمان در بازي با برزيل توانست گلزني کند و رکورد رونالدوي برزيلي را ( 15 گل در جام‌جهاني که 12 سال باقي مانده بود) بشکند.

به نقل از ايسنا، ميرسلاو کلوزه درباره شکستن رکورد رونالدو گفت: از نظر من رونالدو کامل‌ترين بازيکن فوتبال جهان بود. من در لاتزيو بازي مي‌کنم و هر وقت در آنجا درباره برترين فوتباليست جهان صحبت مي‌کرديم، همه مي‌گفتند رونالدو کامل‌ترين بازيکني که است در ايتاليا بازي کرده. رکوردي هم که زده‌ام يک روز شکسته مي‌شود. به همين خاطر چندان برايم اهميتي ندارد.

مهاجم تيم ملي آلمان که در اين جام دو گل به ثمر رسانده در ادامه درباره ديدار فينال جام‌جهاني با آرژانتين گفت: اگر در اين فينال شکست بخوريم تمام خوشحالي ما به خاطر بازي‌هاي گذشته و رکوردشکني از بين مي‌رود. ما بازي بسيار خوبي برابر برزيل پشت سر گذاشتيم اما ديدار با آرژانتين فرق خواهد کرد. در بازي با آرژانتين بايد از همان ابتدا مانند بازي با برزيل باشيم.

ميرسلاو کلوزه در ادامه گفت: مردم در آلمان قهرماني ما را در جام جهاني 2014 برزيل قطعي مي‌دانند اما اين درست نيست؛ چرا که با آرژانتين در فينال بازي داريم که يکي از تيم‌هاي قدرتمند جام است و قطعا ديدار سختي برابر آنها خواهيم داشت. به هيچ وجه نبايد خودمان را از پيش برنده بدانيم.

آرژانتين و آلمان تاکنون دو بار در فينال جام‌هاي جهاني به مصاف هم رفتند که سهم هر تيم يک پيروزي بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.