چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۳

يورگن کلينزمن اين فرصت را خواهد داشت که در جام جهاني 2018 روسيه نيز تيم ملي آمريکا را هدايت کند. کلينزمن که تيمش…

يورگن کلينزمن اين فرصت را خواهد داشت که در جام جهاني 2018 روسيه نيز تيم ملي آمريکا را هدايت کند. کلينزمن که تيمش با قبول شکست 2 بر يک برابر بلژيک در مرحله يک هشتم نهايي به کار خود پايان داد،‌ در پاسخ به اين سؤال که آيا تا جام جهاني 2018 روسيه هم روي نيمکت تيم ملي آمريکا خواهد نشست،‌ گفت: بله، من اينطور فکر مي‌کنم. بايد به کار خود ادامه دهيم. در تيم ما بازيکنان جواني وجود دارد که در حال پيشرفت هستند اما هنوز به اوج دوران بازيگري خود نرسيده‌اند. به نظر من در اين روند رو به پيشرفت چيزهاي زيادي مي‌توان براي تيم ساخت.

به نقل از فارس، کلينزمن افزود: باختن بازي بعد از اينکه 120 دقيقه با تمام وجودمان تلاش کرديم حس تلخي داشت. اين يک درام واقعي بود، يک درام مهيج که ما در پايان آن فرصت‌هاي خوبي براي مساوي کردن نتيجه بازي داشتيم.

سرمربي پيشين تيم ملي آلمان در ادامه به تمجيد از عملکرد فوق‌العاده تيم هاوارد، ‌سنگربان تيمش پرداخت، کسي که 15 بار دروازه آمريکا را نجات داد و رکوردي جديد در تاريخ بازي‌هاي جام جهاني از سال 1994 تاکنون به ثبت رساند.

وي تصريح کرد: کاري که «تيم» انجام داد استثنايي بود. او با واکنش‌هايش ما را براي مدتي طولاني در بازي نگه داشت. بازي او حيرت‌آور بود. به خاطر زحماتي که تيم کشيد ما مي‌خواستيم که به بازي برگرديم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.