سه شنبه، ۱۱ شهریور ۹۳ - ۰۳:۵۰

طی مراسمی و با حضور مسئولین، کلید شهروند نمونه گیلانی تقدیم پروفسور سمیعی شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان،…

طی مراسمی و با حضور مسئولین، کلید شهروند نمونه گیلانی تقدیم پروفسور سمیعی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان، مراسم تقدیر و تجلیل از پروفسور سمیعی صبح امروز در سالن اجتماعات بانک صادرات استان گیلان آغاز شد. در این مراسم پس از سخنرانی رییس شورای اسلامی شهر رشت و خلیلی، شهردار رشت و همچنین پروفسور انوش برزیگر رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان، کلید شهروند نمونه گیلانی توسط شهردار به پروفسور مجید سمیعی تقدیم شد.

همچنین در این مراسم از رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال 93 با حضور پروفسور سمیعی تقدیر و تجلیل شد.

در ادامه این مراسم، پروفسور مجید سمیعی ضمن تقدیر و تشکر از مردم گیلان در مهمان نوازی با اشاره به اهدای کلید طلایی شهروند نمونه از سوی مردم گیلان به وی، تصریح کرد: این کلید طلایی نه به عنوان کلید طلایی شهروند نمونه بلکه به عنوان کلید طلایی برای باز کردن درهای علم و دانش از گیلان به سراسر ایران خواهد بود.

وی با اشاره به نقش گیلانیان در عرصه‌های علمی و کسب رتبه‌های برتر علمی ایران و جهان گفت: کسب رتبه های برتر کنکور توسط دانش آموزان گیلانی بیانگر این مطلب است که گیلانیان می‌توانند در ایران جزء افراد برتر باشند.

وی، مرکز ثقل روح خود را کشف مسائل جدیدی برای درمان دردهای بشر در سراسر دنیا بیان کرد و گفت: جوانان ایرانی باید به دنبال کشف ناشناخته‌ها باشند و به دانشی که توسط گذشتگان کشف شده است، اکتفا نکنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *