دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۱۱:۵۰

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، تیم ملی پرتغال نخستین بازی خود در چهارچوب رقابت‌های جام جهانی 2014 را با نتیجه 4برصفر به…

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، تیم ملی پرتغال نخستین بازی خود در چهارچوب رقابت‌های جام جهانی 2014 را با نتیجه 4برصفر به آلمان واگذار کرد، بازی دوم این تیم در برابر آمریکا خواهد بود.

یورگن کلینزمن مربی تیم ملی آمریکا معتقد است مصدومیت “کریستیانو رونالدو” هر چقدر هم جدی باشد خود را به بازی با آمریکا می‌رساند پس تمامی شاگردانش را برای مواجه با دارنده عنوان افتخار توپ طلا در سال 2014 آماده کرده است.

کایل بکرمن ” هافبک میانی آمریکا یکی از بازیکنانی است که مسئولیت مهار کردن رونالدو را بر عهده دارد. وی در این باره گفت: تعداد دفعاتی که رونالدو توپ را لمس می‌کند را به حداقل خواهیم رساند زیرا به محض اینکه توپ با پای وی برخورد کند احتمال گلزنی هم وجود دارد. کلیزمن از شاگردانش خواسته ترسی بابت رویارویی با تیم بزرگ پرتغال به خود را راه ندهند، جام بیستم سرشار از شگفتی‌ها بود و نشان داد همین تیم‌های بزرگ گاهی بدترین نتایج را کسب کرده‌اند. کلیزمن قصد دارد هر دو تاکتیک تدافعی و تهاجمی را در دیدار مقابل پرتغال به کار ببندد.

انتهای‌پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.