شنبه، ۲۵ مرداد ۹۳ - ۰۷:۱۴

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان مشهد گفت: آب پنج روستای بخش رضویه مشهد با تانکر سیار تامین می‌شود. احمد تقی‌زاده مقدم…

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان مشهد گفت: آب پنج روستای بخش رضویه مشهد با تانکر سیار تامین می‌شود.

احمد تقی‌زاده مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان، اظهار کرد: در بخش رضویه شهرستان مشهد 13 هزار مشترک آب وجود دارد که بر اساس اطلاعات و آمار موجود 9000 مشترک در دو سال اخیر آب‌رسانی شده‌اند.

وی ادامه داد: در صورتی که اعتبارات لازم تخصیص یابد امسال آب‌رسانی به 2000 مشترک دیگر را در دستور کار داریم تا در پایان سال جاری آب 11 هزار مشترک این بخش را تامین کرده باشیم.

تقی‌زاده مقدم خاطرنشان کرد: به دلیل تداوم خشکسالی‌ها در سال جدید و کمبود بارندگی‌ها متاسفانه پنج روستای بخش رضویه شهرستان مشهد با مشکل کمبود آب مواجه هستند که از طریق تانکر سیار تامین آب می‌شوند.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان مشهد افزود: برای حل مشکل این پنج روستا در قالب ماده 180 و ردیف پروژه‌های ملی، مبالغی را پیش‌بینی کرده‌ایم که اگر اعتبار لازم تخصیص یابد تا پایان سال مشکل این پنج روستا حل می‌شود.

تقی زاده تصریح کرد: از کلیه مشترکان بخش رضویه شهرستان مشهد می‌خواهیم با توجه به وضعیت موجود به صورت کمی و کیفی در مصرف آب صرفه‌جویی داشته باشند تا در آب‌رسانی مشکلی نداشته باشیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *