پنجشنبه، ۰۸ آبان ۹۳ - ۰۲:۵۸

نماینده مردم دورود و ازنا گفت: کمبود بودجه و اعتبارات مهمترین مشکل زندان‎های لرستان است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان،…

نماینده مردم دورود و ازنا گفت: کمبود بودجه و اعتبارات مهمترین مشکل زندان‎های لرستان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، عباس قائدرحمت در حاشیه بازدید از زندان دورود، افزود: برآیند تعامل دستگاه‎های مختلف و به‏‌ویژه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با مجموعه زندان‎ها می‎‏تواند به کاهش یا برطرف شدن بخشی از مشکلات زندانیان منتهی شود که منتج به خدمات بیشتر به زندانیان به‎عنوان اقشار آسیب‎پذیر جامعه خواهد شد.

وی اظهارکرد: همه مسئولان باید از فعالیت‎ها و طرح‎هایی که منجر به اصلاح مجرمان و داشتن جامعه‎ای با کمترین میزان جرم می‎شود، حمایت و پشتیبانی کنند.

نماینده مردم دورود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از اثرگذارترین برنامه‎های تاثیرگذار در زندان‎ها، آموزش‎های اشتغال‎زایی و توسعه فعالیت‎های فرهنگی و دینی در زندانها است.

قائدرحمت اضافه کرد: برای اینکه افراد پس از آزادی از زندان گرایش مجدد به جرم نداشته باشند، باید به کاری مشغول شده تا از آن رهگذر بتوانند استقلال اقتصادی و روانی خانواده را سامان بخشد که خوشبختانه اقدامات مهمی در زندان دورود در این راستا انجام گرفته است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *