پنجشنبه، ۰۱ آبان ۹۳ - ۰۵:۲۶

به گزارش خبرنگار مهر، سید حسن قاضی زاده هاشمی در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان امیرالمومنین شهرستان خدابنده افزود: این بیمارستان با…

به گزارش خبرنگار مهر، سید حسن قاضی زاده هاشمی در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان امیرالمومنین شهرستان خدابنده افزود: این بیمارستان با مشکل کمبود نیروی انسانی کارآمد مواجه است که به تدریج این معضل حل خواهد شد.

وی یادآور شد: کمبود نیروی انسانی این بیمارستان موجب شده با توجه به متقاضیانی که در کنکور سراسری در رشته های مختلف پزشکی بویژه پرستاری و مامایی قبول نشده اند طی فراخوانی پس از مصاحبه و بعد از مراحل مختلف جذب دانشگاه شوند.

وی در بخشی از سخنان خود، بیمارستان فعلی را در پاسخگویی به نیازهای فعلی خدمات بهداشتی درمانی این شهرستان نامناسب اعلام و تصریح کرد: بر این اساس بیمارستان جایگزین برای ارائه خدمات احداث می شود.

دکتر هاشمی گفت: اعتبارات دولتی پاسخگوی رفع این معضل نیست و حضور بخش خصوصی و انجام سرمایه گذاری های لازم به بهبود این بخش کمک کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم قدرشناس خدمات ارائه شده در کشور هستند و خدمتگزاران نظام باید در حد توان خدمات لازم را در مسیر بهبود جامعه انجام دهند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.