دوشنبه، ۰۴ تیر ۹۷ - ۰۳:۵۸
کمربند هوشمند سامسونگ

کنترل تناسب اندام با کمربند هوشمند سامسونگ در حالی امکان پذیر خواهد بود که شرکت سامسونگ کمربند هوشمندی تولید کرده است که با…

کنترل تناسب اندام با کمربند هوشمند سامسونگ در حالی امکان پذیر خواهد بود که شرکت سامسونگ کمربند هوشمندی تولید کرده است که با بهره‌گیری از مجموعه ای حسگر و گام‌شمار، وضعیت غذا خوردن و مصرف کالری را محاسبه و به تلفن‌همراه هوشمند ارسال می‌کند. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

کمربند هوشمند شرکت سامسونگ مشابه تلفن‌ هوشمند شارژ می‌شود، اما با استفاده از سامانه مدیریت مصرف تا ۲۰ روز نیاز به شارژ مجدد ندارد. قرار است این کمربند ارزان‌قیمت ۶۹ دلاری در دو نمونه مردانه و زنانه به زودی به بازار عرضه شود.

در کمربند هوشمند سامسونگ با نام WELT مجموعه‌ای از حسگرهای پیشرفته از جمله حسگر مغناطیسی محاسبه پیوسته قطر کمر نصب شده است. این حسگر تغییرات قطر کمر را به طور پیوسته محاسبه کرده و اطلاعات را در بازه روزانه، هفتگی و ماهانه در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا دیگر کسی از چاق شدن ناخواسته احساس ناراحتی نکند.

شرکت سامسونگ هدف از طراحی و عرضه کمربند هوشمند را حرکتی مثبت در راستای آگاه‌سازی اجتماعی خطرات ناشی از اضافه‌وزن و دریافت کالری اضافی در وعده‌های غذایی روزانه می‌داند.
کمربند WELT که حاصل مطالعات محققان آزمایشگاه پیشرفته سامسونگ موسوم به C-Lab است، نه تنها یک دستاورد علمی محسوب می‌شود بلکه با همراهی کارشناسان بخش مد و بازاریابی سامسونگ تبدیل به کالایی به روز و با ظاهری جذاب شده است.

[highlight]منبع[/highlight]  damngeeky

2 دیدگاه برای “کنترل تناسب اندام با کمربند هوشمند سامسونگ”

  1. روژین گفت:

    به نظر منکه آدم تا خودش اراده نکنه نمیتونه به یه اندام خوب برسه و تناسب اندامشو حفظ کنه…

  2. select گفت:

    تو زندگی امروزه هر چقدر هم آدم خودش بخاد ارادشو حفظ کنه و به خودش انگیزه بده بازم کم میاره… استفاده از همچین دستگاهی مثل یه مربی سرسخت ورزشی میمونه که تا چند ساعت در روز همراهته…به نظرمنکه عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.