چهارشنبه، ۱۸ تیر ۹۳ - ۰۵:۱۴

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران ، حسين انواري در دومين نشست تعامل اين نهاد با موسسات خيريه و مراکز نيکوکاري سطح استان…

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران ، حسين انواري در دومين نشست تعامل اين نهاد با موسسات خيريه و مراکز نيکوکاري سطح استان فارس اظهار داشت: مراکز نيکوکاري به عنوان محفل انس مردمي مي توانند در محلات با در نظر گرفتن نيازها و اولويت هاي ساکنين آن محل در مسير توجه به عزت و کرامت انسان ها حرکت کنند.

وي افزود: ضرورت دارد مساجد و مراکز نيکوکاري محله در محلات نسبت به فقيريابي و توجه به احتياجات مردم توجه ويژه اي داشته باشند.

سرپرست کميته امداد امام خميني(ره) در بخش ديگري از بیان داشت : تکريم به عنوان يکي از تعاليم ديني داراي اولويت بوده و رشد وتعالي انسان ها درآن نهفته است.

انواري با بيان اين که يتيم تکريم مي خواهد نه طعام ادامه داد:بايد خلا عاطفي در يتيم پر بشود، يتيم نبايد احساس کوچکي،تنهايي و ذلت کند.

عضوي شوراي مرکزي کميته امداد امام خميني (ره) نيت خالص و قلب طاهر را دوشرط ورود به ضيافت الله بيان کرد و گفت: ماه مبارک رمضان افضل ساعات و ايام سال است و ضروت دارد انسان ها براي ورود به اين ماه پرفيض و برکت آمادگي روحی و جسمي داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.