یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۸

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان سمنان، ˈحسینعلی کمالیˈ روز یکشنبه با بیان اینکه این مبلغ از محل مساعدت…

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان سمنان، ˈحسینعلی کمالیˈ روز یکشنبه با بیان اینکه این مبلغ از محل مساعدت های خیرین و زکات سهم فقرا تامین شده است خاطرنشان کرد: برای هر یک از خانوارهای یک و دو نفره 350 هزار ریال و مابقی خانواده ها 500 هزار ریال واریز شده است.

وی گفت: به 35 نفر از خانواده سادات نیز 500 هزار ریال و به خانواده های زندانیان تحت پوشش با همکاری مسئولان زندان و انجمن حمایت از زندانیان یک میلیون و 200 هزار ریال برای تهیه سبد کاالا پرداخت شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان گرمسار گفت: با کمک خیرین تاکنون تعداد 300 بسته سبد کالا به نیازمندان غیر حمایتی تحویل شده است .

کمالی گفت: همزمان با ششمین شب از ماه مبارک رمضان یک فرد خیر گرمساری تعداد 190 پرس غذای گرم و مقدار 50 کیلو گوشت قرمز برای توزیع بین نیازمندان و مددجویان تحت پوشش به این نهاد اهداء کرد.

وی ارزش کمکهای اهدایی این فرد خیر را 19 میلیون ریال بیان کرد و افزود: سه خیر دیگر نیز 50 کیلوگرم گوشت قرمز برای توزیع بین نیازمندان به این نهاد کمک کردند.

مدیر کمیته امداد شهرستان گرمسار گفت: این نهاد به یک هزار و 72 خانواده تحت حمایت به صورت مستمر و چند خدمتی خدمات ارائه می کند.ک/1

599

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.