شنبه، ۰۳ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۳

به گزارش خبرنگار مهر، بارندگی‌های شدید هفته گذشته در کشورهای کرواسی، بوسنی و هرزگوین و صربستان که در 120 سال گذشته در این…

به گزارش خبرنگار مهر، بارندگی‌های شدید هفته گذشته در کشورهای کرواسی، بوسنی و هرزگوین و صربستان که در 120 سال گذشته در این منطقه سابقه نداشته باعث جاری شدن سیل مهیبی در این کشورها شد که جان 40 نفر را گرفت.

تیم ملی والیبال ایران که برای برگزاری اردوی تدارکاتی و کسب آمادگی برای شرکت در لیگ جهانی 2014 به صربستان سفر کرده است قرار بود در این کشور سه دیدار تدارکاتی نیز برگزار کند. با این وجود به دلیل اعلام عزای عمومی در صربستان و لغو کلیه مسابقات ورزشی، دیدار تدارکاتی نخست دو تیم لغو و به جای آن تمرین مشترکی با حضور بازیکنان دو تیم برگزار شد.

امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی ایران به سایر اعضای تیم پیشنهاد داد تا به منظور ابراز حس انسان دوستانه جامعه والیبال کشورمان و همدردی با سیل‌زدگان صربستان همه بازیکنان و اعضای کادر فنی اقدام به جمع آوری کمک مالی به مردم بحران‌زده این کشور کنند که این پیشنهاد با استقبال بازیکنان و مربیان مواجه شد.

به همین منظور کمک‌های جمع آوری شده از سوی تیم ملی ایران، در مراسمی که پیش از مسابقه امروز مقابل صربستان برگزار شد در اختیار مسئولان والیبال این کشور قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.