پنجشنبه، ۲۷ شهریور ۹۳ - ۰۷:۰۰

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: کمیته امداد شجره طیبه امام خمینی(ره) در طول تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، که در…

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: کمیته امداد شجره طیبه امام خمینی(ره) در طول تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، که در جای جای کشور و بلکه در بخشی از جهان اسلام حضور دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت الاسلام میرقسمت موسوی رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل در همایش تجلیل از خیرین، حامیان، امدادیاران و کارآفرینان استان اردبیل افزود: حرف زدن در مورد کمیته امداد ظاهرا یک کلمه است، ولی باطناً بحث‌های زیادی در این خصوص وجود دارد.

وی با بیان این‌که کمیته امداد هر سال در خصوص اشتغالزایی 10 درصد از دوش دولت کم می‌کند، تصریح کرد: افرادی که از سوی کمیته امداد خودکفا می‌شوند، بعد از مدتی، خود یاری رسان کمیته امداد می‌شوند که این مایه مباهات است.

نماینده مردم گرمی در مجلس خاطرنشان کرد: در جامعه اسلامی ایران خیرین به عنوان پیروان ولایت پرچم کمیته امداد را بلند می‌کنند، که این افتخار عظیمی برای آنان و جامعه اسلامی ایران است.

وی خاطرنشان کرد: اکثریت نمایندگان مردم در مجلس برای دفاع از فقرزدایی و برچیدن فقر از جامعه تلاش می‌کنند.

موسوی در پایان سخنان خود گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) به قشر خاصی مربوط نیست، بلکه متعلق به کل جامعه است و فعالیت‌های آن با شعار جلو نمی‌رود، بلکه با عزم ملی باید جامعه را خودکفا کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *