یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۱:۰۷

جلال حسین زاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: علاوه بر آن، با همراهی و مشارکت مردم نوعدوست قصد…

جلال حسین زاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: علاوه بر آن، با همراهی و مشارکت مردم نوعدوست قصد داریم غذای گرم و مواد خشک غذایی در بین خانواده های نیازمند توزیع کنیم.

وی اضافه کرد: برگزاری جشن بزرگ رمضان در مرکز استان و 9 شهرستان دیگر، برگزاری کلاسهای قرآن در سراسر استان برای امدادگران و خانواده های تحت حمایت، توجه ویژه به آموزش قرآن برای دانش آموزان عضو کانونهای فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) و برگزاری محفل انس حامیان و ایتام تحت حمایت از جمله دیگر برنامه های در نظر گرفته شده برای اجرا در ماه مبارک رمضان در استان هستند.

وی با تاکید بر لزوم همکاری مالی و معنوی خیرین و نیکوکاران برای اجرای تمامی این برنامه ها اظهار کرد: اجرای تمام این مراسم نیازمند مشارکت بیش از پیش خیرین و حامیان نیکوکار با کمیته امداد امام خمینی (ره) است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی اظهار امیدواری کرد که برگزاری هر کدام از این برنامه ها بتواند لبخند رضایت را بر روی ایتام و نیازمندان ایجاد کند.

ماه مبارک رمضان از امروز در ایران اسلامی آغاز شده و موج معنویات در این ماه، زمینه کمک به نیازمندان را بیش از پیش فراهم می کند.

8137/581

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.