یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۱:۰۲

به گزارش ایرنا ،ˈروح اله رستم پور ˈ عصر شنبه در جریان افتتاح یک واحد نانوایی تمام اتوماتیک متعلق به یک مددجوی تحت…

به گزارش ایرنا ،ˈروح اله رستم پور ˈ عصر شنبه در جریان افتتاح یک واحد نانوایی تمام اتوماتیک متعلق به یک مددجوی تحت پوشش این نهاد در شهر کلاچای رودسر گفت: برای اجرا و تحقق این طرح ها یک میلیارد و 750میلیون تومان اعتبار از محل منابع بانکی و صندوق اشتغال نیازمندان امداد به این تعداد افراد متقاضی پرداخت شده است.

وی اظهار کرد: در سه ماه نخست سالجاری هم در راستای طرح خودکفایی اشتغال و مشاغل خانگی به سه نفر از مددجویان زیر پوشش تسهیلاتی به ارزش 50میلیون تومان در قالب خدماتی ، تولیدی، کشاورزی و دامداری پرداخت شده است.

بخشدار بخش کلاچای رودسر هم در این مراسم بر ضرورت کیفیت پخت نان از سوی نانوایان تاکید کرد و گفت: نانوایان باید با پخت مناسب و با کیفیت نام میزان رضایتمندی مردم را بالا ببرند.

ˈمحمد موسی شعبانیانˈ با قدردانی از نهاد کمیته امداد در ایجاد

توانمند سازی مددجویان افزود: کمیته امداد با پرداخت تسهیلات به مدجویان زیر پوشش می تواند در توانمند سازی آنان گام موثری برداشته و از این طریق افراد بیشتری از چرخه حمایتی خارج خواهند شد.

به گزارش ایرنا، برای راه اندازی واحد نانوایی بربری با نام برکت در کلاچای که زمینه اشتغال سه نفر را بطور مستقیم فراهم کرده 15میلیون تومان تسهیلات از سوی کمیته امداد پرداخت شده است.

کلاچای از توابع رودسر در 80کیلومتری شرق مرکز استان گیلان قرار دارد.ک/3

7290/ 603

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.