سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۵:۲۸

به گزارش خبرنگار مهر، مسئولان کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال از مدت‌ها پیش به دنبال برگزاری بازی تدارکاتی با تیم ملی آرژانتین هستند. البته…

به گزارش خبرنگار مهر، مسئولان کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال از مدت‌ها پیش به دنبال برگزاری بازی تدارکاتی با تیم ملی آرژانتین هستند. البته کمیته فوتسال در نظر داشت تا این بازی قبل از اعزام تیم ملی ایران به جام ملت‌ها برگزار شود ولی برخی عوامل باعث شده تا قطعی شدن حضور آرژانتین در ایران به تعویق بیفتد.

“گیرمو لوئیس نیکولاس” سفیر کشور آرژانتین در ایران خبر مذاکره کمیته فوتسال ایران برای حضور آرژانتین در ایران را تایید کرد و در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: از مدت‌ها پیش بحث بازی تدارکاتی تیم فوتسال آرژانتین با تیم ایران مطرح بود و حتی ما در سفارت آرژانتین بحث‌هایی در این خصوص انجام دادیم.

وی افزود: با وجود این، پیگیری سفر تیم فوتسال آرژانتین به ایران در حال حاضر از سوی گروه‌های دیگر انجام می‌شود نه سفارتخانه.

سفیر آرژانتین در پایان از زمان سفر تیم فوتسال این کشور به ایران و برگزاری بازی تدارکاتی هم اظهار بی اطلاعی کرد.

در آخرین رده بندی اعلام شده تیم‌های ملی فوتسال دنیا در ماه می، تیم ملی ایران با یک پله سقوط در رده هفتم قرار گرفته و جالب اینکه تیم آرژانتین با صعودی دو پله‌ای به رده پنجم رسیده است. برزیل هم با یک پله صعود به عنوان تیم نخست دنیا جای اسپانیا را در جدول جهانی گرفته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *