پنجشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۰۵

به گزارش خبرنگار مهر، حسین فرکی شامگاه چهارشنبه پس از شکست تیمش در برابر السد قطر در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی…

به گزارش خبرنگار مهر، حسین فرکی شامگاه چهارشنبه پس از شکست تیمش در برابر السد قطر در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در اهواز و حذف از این رقابت ها در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: تیم حریف بازیکنانی خوبی داشت و خوب کار کرد ولی ما بازی را به قانون فوتبال واگذار کردیم.

وی افزود: تیم ما در هر دو بازی شایسته پیروز شدن بود ولی متاسفانه جذابیت و زیبایی فوتبال به همین اتفاقات است.

فرکی ادامه داد: تیم حریف باتجربه بود و بازیکنان بزرگی داشت و این یکی از سیاست های حاشیه خلیج فارس است که با آوردن بازیکنان صاحب نام می تواند به اهداف خود برسند.

وی بیان کرد: تیم حریف بازیکنانی که داشت که هزینه یکی از آنها معادل تمامی بازیکنان ما داشت. بازیکنان ما یک بار دیگر شایستگی های خود را نشان دادند و در این بازی از حریف بهتر بودند و موقعیت های بهتری داشتند ولی نتوانستند از همه آنها استفاده کنند.

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: جبران دو گل خورده در چنین بازی بسیار مشکل است ولی تیم ما موفق شد به این مهم دست پیدا کند. به عقیده من برنده واقعی بازی ما بودیم.

فرکی تصریح کرد: تیم های کشورهای حاشیه خلیج فارس زمانی که جلو می افتند اقدام به وقت کشی می کنند و در این بازی تیم حریف از این حربه استفاده کرد و باعث تمرکز تیم ما به هم بریزد.

وی بیان کرد: امروز دو بازیکن کلیدی خود را در اختیار نداشت ولی از تمام ابزار لازم برای پیروز شدن استفاده کردیم ولی موفق به این کار نشدیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال فولاد در دیدار برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف السد رفت و برابر این تیم به تساوی 2 بر 2 دست پیدا کرد تا به خاطر گل زده السد در خانه حریف، نماینده ایران از دور مسابقات کنار برود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.