سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۱:۳۱

به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر ˈسیمان عباسیˈ دوشنبه شب درجمع اعضای ستاد نمازجمعه این شهرستان، افزود: امروز دشمنان اسلام و انقلاب از طریق…

به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر ˈسیمان عباسیˈ دوشنبه شب درجمع اعضای ستاد نمازجمعه این شهرستان، افزود: امروز دشمنان اسلام و انقلاب از طریق تهاجم فرهنگی تلاش می کنند نسل جوان جامعه را نسبت به ارزشهای اسلامی جدا نمایند.

وی با اشاره به شعار امسال رهبری، گفت: توجه به مباحث قرآنی و بسط و گسترش آن در جامعه یک اقدام بزرگ فرهنگی و از راههای مقابله با جنگ نرم دشمنان خواهد بود.

دکتر عباسی اضافه کرد: برگزاری محافل انس با قرآن همراه با تدبر و عمل به دستورات این کتاب هدایت بخش در بین آحاد مختلف جامعه باید مورد توجه بیشتر همه مسوولان نظام بویژه دستگاه های فرهنگی قرار گیرد.

وی با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: این ماه مبارک از بهترین ماه ها در توجه به مباحث قرآنی است و لازم است از همه ظرفیت ها در انجام این اقدام بزرگ فرهنگی و نیز تحقق شعار رهبری استفاده شود.

امام جمعه گنبدکاووس نیز در این جلسه که فرماندار ویژه و برخی مسوولان این شهرستان حضور داشتند، گفت: قرآن کتاب هدایت بشریت است و دستورات روشن آن مسیر سعادت بشریت بویژه مسلمانان را مشخص کرده است.

حجت اسلام و المسلمین ˈمحمدحسین سبحانیˈ با بیان اینکه ماه رمضان ماه نزول قرآن و فلسفه روزه گرفتن نیز تزکیه نفس و رسیدن به تقوای الهی است، افزود: برگزاری محافل انس با قرآن و عمل به دستورات قرآن برای همه آحاد جامعه بویژه نسل جوان یک ضرورت است.

شهرستان گنبدکاووس بابیش از 325 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

/7479/622/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.