یکشنبه، ۲۷ مهر ۹۳ - ۱۱:۰۵

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران گفت: امروزه وضعیت بازنشستگان بسیار اسفناک است و 8 سالی است که افزایش دستمزد نداشته‌ایم. به گزارش خبرنگار…

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران گفت: امروزه وضعیت بازنشستگان بسیار اسفناک است و 8 سالی است که افزایش دستمزد نداشته‌ایم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه مازندران، نصرالله دریابیگی عصر شنبه 26 مهرماه 93 در نشست با استاندار مازندران اظهارداشت: اصل حمایت از کارگران اساس انقلاب است و کم توجهی به آنان کم لطفی به کار و اشتغال است.

وی ادامه داد: فراکسیون بازنشستگی در شوراهای اسلامی شهرستان‌ها راه اندازی خواهد شد.

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران افزود: زائر سرایی در مشهد مقدس برای کارگران بازنشسته مازندانی‌ها خریداری خواهیم کرد.

دریا بیگی اظهارداشت: امروزه وضعیت بازنشستگان بسیار اسفناک است و 8 سالی است که افزایش دستمزد نداشته ایم.

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران :
مازندران رتبه 8 بازنشستگی کشور را دارد

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران گفت: مازندران رتبه 8 بازنشستگی کشور را دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه مازندران، محمودی عصر شنبه 26 مهرماه 93 به مناسبت هفته خانواده و تکریم بازنشستگی طی نشستی با استاندار مازندران اظهارداشت: مازندران با 120 هزار بازنشسته بالغ بر 220 هزار نفر است که رتبه 8 را در کشور به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: فضای کارگری و بازنشستگی در استان فضای کم نظیر و با وحدت کامل است.

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران افزود: امیدواریم با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید گام‌هایی در بخش سلامت و درمان برداشته شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: نشاط در تشکلات کارگری مازندران بی نظیر است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه مازندران، علی بابایی کارنامی عصر شنبه 26 مهرماه 93 به مناسبت هفته خانواده و تکریم بازنشستگی طی نشستی با استاندار مازندران اظهارداشت: نشاطی که امروز در تشکلات کارگری استان وجود دارد بی نظیر است و رویکرد ما در استان مبنی بر فضای کسب و کار است.

بابایی ادامه داد: پشنهاد داریم به تمامی شهرداران و فرمانداران اعلام شود ساختمان سخت افزاری به عنوان تشکل های کارگری در اختیار قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: هیچ اختلاف نظری بین سه دستگاه مرتبط تامین اجتماعی، بیمه سلامت و اداره کار وجود ندارد و در صدد هستیم برای رفع مشکلات کارگران تلاش کنیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران اظهارداشت: 500 میلیون تومان در اختیار کانون بازنشستگی شهرستان‌ها قرار گیرد.

استاندار مازندران:
مشکلات کارگران با مدیریت صحیح باید رفع شود

استاندار مازندران گفت: مشکلات کارگران با مدیریت صحیح باید رفع شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه مازندران، ربیع فلاح جلودار عصر شنبه 26 مهرماه 93 به مناسبت هفته خانواده و تکریم بازنشستگی در جمع کارگران بازنشسته استان اظهارداشت: مشکلات کارگران جزء مشکلات ما هم هست و باید با مدیریت صحیح در صدد رفع مشکلات گام برداریم.

وی ادامه داد: بازنشستگان بزرگ خاندان هر خانواده هستند.

استاندار مازندران با بیان اینکه دولت تدبیر و امید تعهداتی که سال‌های سال دولت‌های گذشته داشته‌اند پرداخت می کنند گفت: اگر جامعه کارگری بدهکاری و طلبی در جامعه دارد پیگیرانه باشد به طور حتم قابل وصول است.

فلاح خاطرنشان کرد: کارگران و بازنشستگان ولی نعمتان اصلی جامعه هستند.

وی اظهارداشت: نگاه ما صرفی و جناحی نیست بلکه اعتقادمان بر این است از تمامی ظرفیت‌های استان برای رفع مشکلات استان استفاده کنیم.

استاندار مازندران اظهارداشت: به عنوان هدیه به خانواده‌های کارگری اگر هر خانواده کارگری مشکلاتی دارند اعتباراتی که در حوزه استانداری است را مشخص می‌کنیم و مشکلات معیشتی و اقتصادی آنان را حل خواهیم کرد.

فلاح با بیان اینکه هیچ وقت در تاریخ استان نداشته‌ایم که برنج طارم توسط دولت خریداری شود گفت: 12 هزار تن با قیمت توافقی از طریق تعاون روستایی خریداری شده است.

وی ادامه داد: اکنون برای میوه جات استان هم برنامه داریم که اقتصاد در معیشت مردم استان حفظ شود.

استاندار مازندران تصریح کرد: تحت هیچ عنوان این موضوع را نمی‌پذیرم که در دولت تدبیر و امید خانواده‌ای در بیمارستان‌ها از عهده مخارج خود برنیاید و تحت هر شرایطی باید مشکلات حل شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *