دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۶:۰۳

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی فرمانداری دهگلان، یحیی نظری در دیدار با مدیرعامل شرکت برق استان گفت: تک خوان کردن کنتور برق…

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی فرمانداری دهگلان، یحیی نظری در دیدار با مدیرعامل شرکت برق استان گفت: تک خوان کردن کنتور برق 23 روستا با سه هزار اشتراک نیز در دست اقدام است که تا اواخر مرداد به پایان می رسد.

وی بیان اینکه تک خوان نبودن کنتورهای برق در روستاهای این شهرستان مشکلات زیادی را به دنبال دارد افزود: گاهی عدم پرداخت هزینه بهای مصرف برق از سوی برخی خانواده ها موجب قطع برق کل روستا می شود.

نظری با اشاره به اینکه پرداخت یکسان هزینه بهای مصرف نیز توسط خانواده های پرمصرف و کم مصرف از دیگر مشکلات این موضوع است خواستار تسریع در اجرای تک خوان کردن کنتور برق منازل روستایی شهرستان شد.

مدیرعامل شرکت برق کردستان نیز در این دیدار گفت: تلاش شرکت برق همواره قرار گرفتن در جایگاه مطلوب از لحاظ خدمت رسانی و پاسخگویی به انتظارات مردم و مسوولین استان است.

محمد مصطفی نجفیان قول داد تا پایان سال جاری کل روستاهای شهرستان دهگلان دارای کنتور تک خوان شده و مشکلات موجود در این زمینه به طور کامل مرتفع شود.

شهرستان دهگلان دارای 110 روستای دارای سکنه با حدود 12 هزار اشتراک برق است.ک/2

7348/533

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *