سه شنبه، ۲۹ مهر ۹۹ - ۰۹:۳۲
کنسرت با حباب های پلاستیکی

چندی پیش در کشور آمریکا یک کنسرت با حباب های پلاستیکی برگزار شد که در آن رعایت فاصله اجتماعی به بهترین شکل انجام…

چندی پیش در کشور آمریکا یک کنسرت با حباب های پلاستیکی برگزار شد که در آن رعایت فاصله اجتماعی به بهترین شکل انجام شده بود . در ادامه با ما همراه شوید.

یک گروه موسیقی آمریکایی به نام The Flaming Lips کنسرتی با رعایت فاصله ی اجتماعی برگزار کرده است. در این کنسرت اعضای گروه موسیقی و هواداران شان در تمام مدت اجرا درون حباب هایی پلاستیکی قرار داشتند.

کنسرت با حباب های پلاستیکی

تصاویر منتشر شده از این کنسرت تماشاچیان را درون کره هایی بادی نشان می دهد. اینطور که گفته می شود این کنسرت به طور آزمایشی برگزار شد تا کارآمدی این روش برای استفاده در کنسرت های بعدی در میانه ی بحران کرونا مورد سنجش قرار گیرد. از تصاویر این کنسرت در موزیک ویدئوی جدید این گروه موسیقی هم استفاده خواهد شد.

کنسرت با حباب های پلاستیکی

این گروه موسیقی هفته ی گذشته کنسرت خود را برگزار کردند و وین کوین، خواننده ی اصلی گروه ویدئو و تصاویری از این اجرا در اینستاگرام خود منتشر کرد که حباب های پلاستیکی را قبل از باد شدن نشان می داد.

کوین در مصاحبه ای با سی‌ان‌ان گفت: «فکر می کنم در مارس کسی تصور نمی کرد این وضعیت تا هشت ماه دیگر ادامه پیدا کند.»

«به نظرم همه مان فکر می کردیم یک یا شاید دو ماه طول بکشد. ولی دیگر داریم به اوضاع مسلط می شویم.»

کنسرت با حباب های پلاستیکی

کوین که از سال ۲۰۰۴ برای تجربه ی موج سواری روی جمعیت در کنسرت هایش از این حباب های پلاستیکی استفاده می کند، گفت: «در این حباب ها می توانید هر چقدر که دلتان می خواهد هیجان زده شوید، هر چقدر دلتان می خواهد جیغ بکشید ولی نفر کناری تان را آلوده نکنید، هر قدر هم که از خود بی خود و هیجان زده شده باشید.»

در ماه اوت ۲۵۰۰ نفر از علاقمندان موسیقی در انگلیس از ۵۰۰ جایگاه جداگانه و حصارکشی شده به تماشای کنسرت سم فندر، خواننده ی انگلیسی نشستند. این جایگاه های حصارکشی شده حداکثر ۵ نفر ظرفیت داشتند. این اجرا را اولین کنسرت دنیا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی می دانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *