سه شنبه، ۲۰ مهر ۹۵ - ۰۱:۴۰
کنفرانس کمپانی تسلا در ۱۷ اکتبر

کنفرانس کمپانی تسلا در ۱۷ اکتبر در حالی برگزار خواهد شد که ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا در توییتر خود اعلام کرده…

کنفرانس کمپانی تسلا در ۱۷ اکتبر در حالی برگزار خواهد شد که ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا در توییتر خود اعلام کرده که قرار است این شرکت در ۱۷ اکتبر ۲۰۱۶ – ۲۶ مهر ماه سال جاری – یک رویداد مهم را در حالی برگزار کند. این در حالی است که وی اعلام نکرده این کمپانی قرار است در این رویداد درباره چه موضوع و چه محصولی صحبت کند. در واقع توییت او صرفا تاریخ برگزاری را تایید کرده و رسانه ها نیز در این خصوص فقط حدث و گمان زده اند . در ادامه با میهن پست همراه شوید.

از نگاه رسانه های غربی حدس و گمان‌هایی درباره موضوع کنفرانس کمپانی تسلا در ۱۷ اکتبر تا حدودی روشن کرده است که به احتمال زیاد این کنفرانس قرار است درباره اولین خودروی الکتریکی کمپانی یعنی – تسلا ۳ – باشد که به شکل انبوه در حال تولید است.

کنفرانس کمپانی تسلا در ۱۷ اکتبر البته اگر موضوعش درباره خودرو الکتریکی تسلا ۳ باشد باید گفت که پیش از این نیز از خودرو الکتریکی تسلا۳  رونمایی شده اما ظاهرا رونمایی اولیه صرفا یک بخش از روی دو بخشی این خودرو الکتریکی بوده است و کمپانی تسلا پیش از این قول داده بود که یک رویداد دیگر هم درباره این خودرو برگزار خواهد کرد، بنابراین برخی از کارشناسان بر این باورند که رویداد ۱۷ اکتبر این کمپانی به همین موضوع مربوط می شود.

کنفرانس کمپانی تسلا در 17 اکتبر

ایلام ماسک از موضوع کنفرانس کمپانی تسلا در ۱۷ اکتبر در تویت خود اعلام نکرده است

البته روی دیگر سکه این که ایلان ماسک در توییت خود به این موضوع اشاره کرده است که رویداد ۱۷ اکتبر برای اغلب افراد و بخصوص رسانه ها غیرمنتظره خواهد بود بنابراین برخی‌ها هم معتقدند این رویداد درباره تسلا مدل ۳ نیست و فقط باید تا روز کنفرانس منتظر ماند.

این در حالی است که شرکت تسلا در ماه میلادی جاری دو رویداد را برگزار می‌کند. رویداد دوم تسلا در ۲۸ اکتبر خواهد بود که در آن سقف‌های خورشیدی مخصوص خانه‌های مسکونی را معرفی می‌کند. این اولین محصولی است که پس از ادغام تسلا و سولارسیتی در سال میلادی جاری معرفی می‌شود.

[highlight]منبع[/highlight] : [highlight]Ubergizmo[/highlight]

3 دیدگاه برای “کنفرانس کمپانی تسلا در ۱۷ اکتبر و بی اطلاعی رسانه ها از موضوع آن ؟”

  1. پریسا گفت:

    چه سورپرایزی دارن?????

  2. مینو گفت:

    بنظر منم مربوط به تسلا ۳ هستش احتمالا آپشن هاشو تغییر دادن

  3. روژیتا گفت:

    شش روز دیگه باید انتظار بکشیم تا ببینیم چه خبره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.