سه شنبه، ۲۹ مهر ۹۳ - ۰۹:۱۷

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای اداری شهرستان گچساران عصر سه شنبه با محوریت دهه سوگواری محرم، هفته پدافند غیرعامل و کنگره ملی…

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای اداری شهرستان گچساران عصر سه شنبه با محوریت دهه سوگواری محرم، هفته پدافند غیرعامل و کنگره ملی حضرت بی بی حکیمه(س) به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد .

فرماندار گچساران در این نشست اظهار داشت: شهرستان گچساران بیش از 100 هیئت مذهبی دارد که آنها در پیشبرد اهداف نظام اسلامی و انقلابی تلاش می کنند.

عبدالرحیم رحیمی افزود: این هیئات مذهبی نقش مهمی در تعمیق و توسعه فرهنگ دینی در این شهرستان دارند.

وی بر سیاه پوش کردن اماکن و محافل و زمینه سازی برای برگزاری مراسم عزاداری از سوی حوزه علمیه ، شهرداری، مجموعه امور صنفی و… تاکید کرد.

فرماندار گچساران همچنین ضمن تشریح برنامه های هفته پدافند غیرعامل با محوریت و شعار مصونیت‌ بخشی با عزم ملی و مدیریت جهادی، برگزاری همایش پدافند غیرعامل توسط دانشگاه آزاد اسلامی، سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه و اجرای مراسم ویژه صبحگاه دانش آموزی را از جمله برنامه های این شهرستان در این هفته عنوان کرد.

وی افزود: این برنامه ها در راستای تحکیم امور زیربنایی، زیست محیطی، امنیت عمومی و اقتصادی شهرستان اجرا می شود.

رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری کنگره بی بی حکیمه(س) اشاره کرد و گفت: این کنگره ملی هفتم و هشتم آبان با اهداف دینی و مذهبی و تکریم امام زادگان برگزار می شود که در پیشبرد مسائل فرهنگی و اقتصادی استان نقش مهمی خواهد داشت.

وی بیان داشت: اخبار برگزاری کنگره با همکاری صدا و سیمای استان از چهار شبکه ملی و شبکه استانی نمایش داده می شود.

فرماندار گچساران همچنین با اشاره به نشست بررسی پروژه های عمرانی شهرستان، نبود برنامه ریزی صحیح را بزرگترین مشکلات مدیریتی شهرستان مطرح کرد و اظهار داشت: اعتبارات عمرانی سال گذشته قابل مقایسه با اعتبارات سال جاری نیست و متاسفانه به رغم وجود بودجه در شهرستان هیچ مبادله موافقت نامه و پیگیری از سوی ادارات مشاهده نمی شود.

وی همچنین در حاشیه این نشست متذکر شد: اخیرا نیروهایی به صورت قراردادی در ادارات بدون هماهنگی با فرمانداری جذب شده اند که قرارداد آنها از هم اکنون باطل اعلام می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.