چهارشنبه، ۰۷ آبان ۹۳ - ۰۹:۵۹

به گزارش خبرنگار مهر، فتاح محمدی عصر چارشنبه در کنگره ملی بی‌بی‌حکیمه(س) که با حضور مسئولان کشوری و استانی در شهر گچساران در…

به گزارش خبرنگار مهر، فتاح محمدی عصر چارشنبه در کنگره ملی بی‌بی‌حکیمه(س) که با حضور مسئولان کشوری و استانی در شهر گچساران در حال برگزاری است، افزود: توجه به فرهنگ دینی و آشنایی قشر جوان به فضیلت، کرامات و معرفت اهل بیت و خاندان عصمت و طهارت(ع) از خروجی‌های خوب این کنگره است.

وی بیان داشت: معرفی حرم مطهر حضرت بی بی حکیمه (س) به عنوان قطب چهارم فرهنگی مذهبی کشور باعث جذب زائران و گردشگران فرهنگی و مذهبی بیشتری به منطقه خواهد شد.

محمدی، مطرح شدن حرم این بانوی بزرگوار به یکی از مناطق اصلی فرهنگی مذهبی جنوب کشور را عامل مهمی در توسعه اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی این استان و استان های همجوار بخصوص، فارس، بوشهر و خوزستان عنوان  کرد.

معاون استاندار با اشاره به اولویت دولت تدبیر و امید برای توسعه متوازن تمام نقاط کشور گفت: حمایت از گردشگری فرهنگی و تقویت زیرساخت های این بخش در این استان راهکار مناسبی برای شکوفایی و آبادانی آن است.

وی با قدردانی از مسئولان سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و استان، وزارت ارشاد، شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران، صدا و سیما، بنیاد ملی امام رضا(ع) و همه دستگاه‌های استانی و به خصوص در شهرستان گچساران، تصریح کرد: برگزاری خوب و در خور شأن این کنگره، مسیر را برای برگزاری کنگره بین‌المللی بی‌بی‌حکیمه(س) هموار می‌کند.

محمدی ابراز امیدواری کرد: برگزاری این کنگره بزرگ ملی شناخت بیشتر کرامات این بانوی بزرگوار در ایران اسلامی، کشورهای اسلامی و جهان را فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *