پنجشنبه، ۱۵ خرداد ۹۳ - ۰۵:۴۵

به نقل از سايت فدراسيون واليبال، اسلوبودان کواچ، سرمربي تيم ملي واليبال ايران در آستانه بازي با تيم ملي برزيل در هفته سوم…

به نقل از سايت فدراسيون واليبال، اسلوبودان کواچ، سرمربي تيم ملي واليبال ايران در آستانه بازي با تيم ملي برزيل در هفته سوم ليگ جهاني واليبال اظهار داشت: شرايط آساني نداريم، زيرا ساعت شش صبح سه‌شنبه به برزيل رسيديم و بازيکنانم بسيار خسته هستند. آنها علاوه بر خستگي بايد با اختلاف ساعت پنج ساعته با اروپا نيز سازگار شوند.

وي ادامه داد: در تمريناتي که در سائوپائولو داشتيم سعي کرديم مشکلات خود را در توپ‌‎هاي بلند حل کنيم و روي حمله پس از دفاع و سرويس‌هاي قدرتمند نيز تمرکز کنيم. بازيکنان ايران عادت کرده‌اند که خيلي سريع بازي کنند. در ليگ ايران بيشتر سرويس‌ها موجي زده مي‌شود اما بازي در سطح بالا مقداري متفاوت است و به همين دليل سعي کرده‌ام بازيکنان را براي مقابله با سرويس‌هاي قوي و استفاده از توپ‌هاي بلند آماده کنم.

کواچ خاطرنشان کرد: فکر مي‌کنم شرايط بهتري پيدا کرده‌ايم و معتقدم امکان اين را داريم که واليبال خوبي ارائه کنيم. اگر برزيل مثل برزيل بازي کند براي همه تيم‌ها مقابله با اين تيم دشوار است. بايد تلاش کنيم که سرويس‌هاي خوبي بزنيم و اين تيم را تحت فشار قرار دهيم.

سرمربي تيم ملي واليبال ايران گفت: صبح پنجشنبه تمرين سختي برگزار مي‌کنيم و بعدازظهر به بازيکنان استراحت مي‌دهيم تا براي مسابقه با برزيل آماده باشند. برگزار مسابقه در ساعت 9:50 صبح کار را براي ما سخت مي‌کند، چون ما در ايتاليا عادت کرده بوديم شب‌ها تمرين و بازي کنيم و تطبيق يافتن با شرايط جديد در پنج روز آسان نيست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.