شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۱۱:۰۰

به گزارش خبرنگار مهر، اسلوبودان کواچ پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان در هفته ششم لیگ جهانی والیبال، ضمن بیان…

به گزارش خبرنگار مهر، اسلوبودان کواچ پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان در هفته ششم لیگ جهانی والیبال، ضمن بیان مطلب فوق گفت:‌ از برد مقابل لهستان خوشحال هستم و از مردم ایران تشکر می‌کنم که از تیم ملی حمایت کردند. همان طور که در فوتبال گفته می‌شود یار دوازدهم به تیم کمک می‌کند اینجا هم ما به کمک یار هفتم لهستان را بردیم.

وی تصریح کرد: ما در این بازی توانستیم با سرویس‌های خوب و دریافت‌های عالی لهستان را شکست دهیم. البته لهستان هم بازی را خوب شروع کرد اما ما سعی کردیم دریافت‌های خودمان را بهتر کنیم و نمایش بهتری داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی والیبال تاکید کرد: باید حرفه‌ای رفتار کنیم و روی بازی بعد متمرکز شویم. این خیلی مهم است که در بازی روز یکشنبه هم نتیجه خوبی بگیریم. ما باید از این دو بازی خانگی نهایت بهره را ببریم و صعود خود را قطعی کنیم.

کواچ در خصوص اینکه در صورت صعود به نفرات اصلی استراحت خواهد داد یا خیر، گفت: برای من خیلی مهم است که تیم همچنان روند رو به رشد خود را حفظ کند و با کیفیت ظاهر شود. من هیچگاه تا زمانی که تیم خوب بازی کند به ترکیب آن دست نمی‌زنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *