شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۰۵

 اسلوبودان کواچ سرمربي تيم ملي واليبال ايران در مورد پيروزي 3 بر يک شاگردانش مقابل لهستان در هفته ششم ليگ جهاني واليبال اظهار…

 اسلوبودان کواچ سرمربي تيم ملي واليبال ايران در مورد پيروزي 3 بر يک شاگردانش مقابل لهستان در هفته ششم ليگ جهاني واليبال اظهار داشت: از تمام مردم و تماشاگران حاضر در سالن ممنونم. همان‌ طور که در فوتبال از تماشاگران به عنوان يار دوازدهم ياد مي‌کنند ما هم در اين بازي از يار هفتم استفاده کرديم و به پيروزي رسيديم. تماشاگران در تمام لحظات بازي پشتيبان ما بودند.

کواچ ادامه داد: لهستان بازي را با قدرت شروع کرد به طوري که در بعضي از لحظه‌ها تيم ما کاملا آشفته شد ولي بلافاصله با تغييراتي که در سرويس و دريافت انجام داديم، نمايش بهتري ارائه کرديم. پيروزي در اين بازي براي ما اهميت زيادي داشت با اين حال ابتدا بازي را خوب شروع نکرديم اما در ادامه آرايش تيم را تغيير داديم و نتيجه لازم براي ما رقم خورد.

بوبان گفت: براي من اهميت زيادي دارد که قدرت تيم را تا شروع مسابقات قهرماني جهان در لهستان حفظ کنم به همين خاطر سعي مي‌کنيم بدون حضور سامان فائزي که دچار مصدوميت شده عملکرد بهتري در ليگ جهاني داشته باشيم و نتايج مناسب‌تري بگيريم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *