دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۱۱:۳۲

خبرگزاری ایرنا: اسلوبودان کواچ در نشست خبری بعد از دیدار با لهستان افزود: زمانی که به نشست خبری آمدم بسیار خوشحال بودم اما…

خبرگزاری ایرنا: اسلوبودان کواچ در نشست خبری بعد از دیدار با لهستان افزود: زمانی که به نشست خبری آمدم بسیار خوشحال بودم اما یک خبرنگار پرسید چرا لهستان ضعیف شده است. به تیم من احترام بگذارید چون امشب عالی بازی کردند.

وی افزود: لهستان چند روز قبل سه بر صفر برزیل را شکست داد ، اما کسی نمی گوید که لهستان تیم قدرتمندی است.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: طبیعی است که مردم ایران خوشحال باشند. زمانی که تیم ما انقدر خوب بازی می کند نباید بگویید که لهستان ضعیف کار کرد.

وی تصریح کرد : لهستان امشب بخصوص در زدن سرویس عالی کار کرد . امشب به حرف همیشگی من رسیدید که در تیم خود 15 بازیکن در سطح بسیار بالا داریم.بازیکنان خوبی دارم و با کمک آنها توانستم در زمان هایی که تیم عقب می افتاد نتیجه را به سود خود تغییر دهیم.

کواچ خاطر نشان کرد: زمانی که در دو مسابقه اول لیگ جهانی شکست خوردیم هیچکس به تیم ما باور نداشت. نگاه جهان با نتیجه ای که به دست آورده ایم به والیبال ایران تغییر می کند. برای این دستاورد خیلی خوشحالم و از بازیکنانم که چنین نمایش خوبی ارائه دادند تشکر می کنم.

وی در باره ادامه برنامه های تیم ملی گفت: نخستین برنامه ما بعد از این بازی این است که در دو بازی که در لهستان داریم نتیجه خوبی کسب کنیم چون برایم مهم است که به عنوان تیم اول از گروه خود صعود کنیم. طرز تفکر بازیکنان نیز باید به فکر من نزدیک شود که بدانند هیچگاه به پایان راه نرسیده ایم.

سرمربی تیم ملی والیبال افزود: ضرب المثلی وجود دارد که می گوید یک فرد برای بردن زاده شده اما من به آن اعتقاد ندارم و می دانم که برای موفقیت همیشه باید تلاش کرد. در نخستین تمرینی که با بازیکنان داشتم گفتم که باید به همه تیم ها احترام بگذاریم و از هیچکس نترسیم.

تیم ملی والیبال ایران با شکست سه بر صفر لهستان در دومین دیدار هفته ششم موفق به کسب جواز حضور در مرحله نهایی لیگ جهانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.