جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۱:۵۶

 اسلوبودان کواچ در نشست خبري پيش از بازي با ايران در ليگ جهاني واليبال اظهار داشت: اولين باري است که پس از بازي…

 اسلوبودان کواچ در نشست خبري پيش از بازي با ايران در ليگ جهاني واليبال اظهار داشت: اولين باري است که پس از بازي با برزيل در نشست مطبوعاتي شرکت مي‌کند. همه از کيفيت تيم برزيل شناخت دارند و چيز ديگري لازم نيست که بگويم. ما تلاش مي‌کنيم که بازي خوبي را مقابل اين تيم انجام دهيم.

به گزارش فارس، وي در پاسخ به اين سؤال که آيا تغييري نسبت به بازي رفت با برزيل در تيم ملي صورت گرفته است يا خير؟ گفت: سامان فائزي دچار شکستگي دست شده و با عادل غلامي عوض شده است. ظريف هم تمرين با تيم ملي را شروع کرده و فقط يک مقدار کتف‌ درد دارد. فکر مي‌کنم در بازي با ايتاليا مي‌توانيم از او استفاده کنيم.

سرمربي تيم واليبال ايران در پاسخ به اين سؤال که چقدر به بازيکنان‌تان توصيه کرده‌ايد پيروزي مقابل برزيل در بازي رفت را فراموش کنند؟ گفت:‌ بعد از بازي تمام تلاش‌مان را داشته‌ايم که اين موضوع را به بچه‌ها منتقل کنيم تا آن برد را فراموش کنند. ما در گروه قدرتمندي قرار گرفته‌ايم و برزيل را توانستيم ببريم، اما نمي‌توان انتظار داشت بازيکنان آن پيروزي را به طور کامل فراموش کنند.

کواچ در خصوص اينکه آيا مشکل زدن سرويس در تيم ايران نسبت به بازي رفت مقابل برزيل برطرف شده است، گفت: خوشبختانه تغيير کوچکي انجام شد و سعي مي‌کنيم بهتر شود. تلاش مي‌کنيم روي سرويس‌هاي پرشي بيشتر کار کنيم. روي سعيد معروف هم کار مي‌کنيم تا او بازي سرعتي را در دستورکار خود داشته باشد. ما اين موضوع را به تدريج در تمرينات برطرف مي‌کنيم.

ديدار برگشت تيم‌هاي ايران و برزيل در ليگ جهاني واليبال فردا و يکشنبه در سالن 12 هزار نفري آزادي برگزار مي‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.