دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۱:۲۳

پس از شکست تيم ملي واليبال لهستان برابر ايران داويد کونارسکي به خبرنگاران گفت: تيمي که اشتباه‌هايش کم باشد و خيلي زود امتيازهاي…

پس از شکست تيم ملي واليبال لهستان برابر ايران داويد کونارسکي به خبرنگاران گفت: تيمي که اشتباه‌هايش کم باشد و خيلي زود امتيازهاي از دست داده را جبران کند برنده مي‌شود امروز ما در هر سه ست مي‌توانستيم برابر ايران به پيروزي برسيم اما در لحظه‌هاي حساس اتفاق‌هايي مي‌افتاد که نمي‌توانستيم برابر آن کاري انجام دهيم. اشتباه‌هايمان زياد بود.

او در پاسخ به اين سوال که لهستان تيمي با يک پاسور قدرتمند به نام فابيان است اما چرا آبشارهاي ناموفقي داشت بيان کرد: چيزي که شما مي‌گوييد درست است اما حريف در دفاع خوب کار کرد. دريافت‌هاي خوبي هم داشتند.البته دو تيم از يکديگر آناليز خوبي انجام داده بودند و ديديد که هم ما و هم ايران مي‌توانستيم دست يکديگر را بخوانيم با اين حال معتقدم چيزي که امروز به ما ضربه زد استفاده نکردن از برتري‌مان بود. بارها از حريف پيش افتاديم اما همه چيز جبران شد.

بازيکن شماره 3 لهستان در پاسخ به سوال ايسنا مبني بر اينکه خيلي‌ها فکر مي‌کردند بازي دوم نزديک‌تر شود اما اين اتفاق نيفتاد آيا لهستان از نظر رواني تخليه شده بود، بيان کرد: نه فکر نمي‌کنم اين طور باشد. ما آماده برد بوديم و ديديد که در هر سه ست فاصله امتيازي بسيار کم بود. راحت بگويم قدر موقعيت‌هايمان را ندانستيم. توپ‌هايمان ساده از دست مي‌رفت سرويس‌هايمان بي‌دقت بود و شايد جو سالن نيز بر عملکردمان تاثير گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.