جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۳:۵۷

تيم ملي فوتبال ايران در حال حاضر در کمپ تمريني يواخيم گروا که متعلق به باشگاه کورينتيانس برزيل است اردو زده و آخرين…

تيم ملي فوتبال ايران در حال حاضر در کمپ تمريني يواخيم گروا که متعلق به باشگاه کورينتيانس برزيل است اردو زده و آخرين تمرينات خود را پيش از شروع رقابت‌هاي جام جهاني 2014 برزيل مرور مي‌کند. شاگردان کارلوس کي‌روش که در گروه F با تيم‌هاي آرژانتين، نيجريه و بوسني‌و‌هرزگوين همگروه هستند در نخستين بازي مرحله گروهي در تاريخ 16 ژوئن 2014 (26 خرداد) در ورزشگاه بايکسادا شهر کوريتيبا به مصاف نيجريه مي‌روند.

به نقل از تسنيم، کارلوس کي‌روش، سرمربي تيم ملي که به اهميت بازي اول تيم ملي به منظور رسيدن به مرحله حذفي واقف است، گفت: ما به توانايي خود آگاه هستيم و سعي مي‌کنيم تمام انرژي و توجه خودمان را معطوف بازي با نيجريه کنيم. قرار نيست نيجريه‌اي‌ها طبل‌هاي آفريقايي بنوازند و ما براي‌ آنها “راک اَند رول” برقصيم، ما براي انجام يک فوتبال واقعي پا به ورزشگاه بايکسادا مي‌گذاريم. براي بازي با نيجريه استراتژي و چيدمان مناسب در زمين خواهيم داشت و با تفکر و رفتار مثبتي بازي خواهيم کرد.

سرمربي 61 ساله کشورمان با خودداري از لو دادن سيستم بازي تيمش تصريح کرد: روي جزئيات تمرکز کرده‌ايم. استراتژي بازي‌مان هم مربوط به هر بازي، به هر دقيقه و حرکات در ميدان بستگي دارد. در اين جام‌جهاني بايد از دوشنبه تا دوشنبه (تأکيد به روز بازي با نيجريه) بازي کنيم. براي ايران اين جام جهاني يعني نيجريه! بازيکنان ما کاملاً آرام هستند و خود را از لحاظ روحي و ذهني آماده رويارويي با نيجريه مي‌کنند. وقتي بازي با عقاب‌ها به پايان رسيد سپس به فکر بازي‌هاي بعدي‌مان خواهيم بود.

شيرهاي پارسي يکشنبه 18 خرداد در آخرين ديدار دوستانه خود در سائوپائولوي برزيل به مصاف ترينيداد و توباگويي مي‌روند که اخيراً در بازي دوستانه با نتيجه 3 بر صفر مغلوب آرژانتين شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.