پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۰۷:۱۵

  کارلوس کي‌روش درخصوص اينکه مردم ايران دوست دارند او سرمربي تيم‌ملي بماند آيا اين اتفاق خواهد افتاد يا خير گفت: خيلي سخت…

  کارلوس کي‌روش درخصوص اينکه مردم ايران دوست دارند او سرمربي تيم‌ملي بماند آيا اين اتفاق خواهد افتاد يا خير گفت: خيلي سخت است بخواهم الان در اين خصوص صحبت کنم اجازه دهيد مقداري زمان بگذرد و سپس بيشتر در اين‌باره صحبت خواهم کرد.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: بحث و گفت‌وگوها و مذاکراتمان ادامه دارد اما مردم ايران بدانند که من با عشق و قلبم براي آنها کار کرده و حالا هم با همين عشق با آنها صحبت مي‌کنم. دوست ندارم صحبت‌هايم را تکرار کنم. در گذشته حرف‌هاي اساسي را زده‌ام. از همه مردم ايران، رسانه‌ها و تمام کساني که از من حمايت کردند تشکر مي‌کنم.

کي‌روش در مورد اينکه آيا از جام‌جهاني براي او خاطره بدي به جاي ماند يا خير گفت: روزهاي خوبي را تجربه کردم و با توجه به بازيکناني که داشتم مگر مي‌شد خاطره بدي برايم به جاي بماند.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا مي‌توان اميد داشت که او در جام ملت‌هاي آسيا همچنان سرمربي تيم‌ملي کشورمان باشد گفت: براي ايران ميراث بزرگي ماند که مي‌تواند در آينده حرف‌هاي زيادي براي گفتن داشته باشد و حتي قهرمان آسيا شود.

کي‌روش در مورد اينکه پس وضعيت سرمربي اين تيم چه خواهد شد گفت: ما بازيکنان بزرگي داريم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.