سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۵:۰۵

در پنجمين ديدار از مرحله يک هشتم نهايي جام جهاني 2014 برزيل تيم‌هاي ملي نيجريه و فرانسه امشب (دوشنبه) در ورزشگاه ناسيونال شهر…

در پنجمين ديدار از مرحله يک هشتم نهايي جام جهاني 2014 برزيل تيم‌هاي ملي نيجريه و فرانسه امشب (دوشنبه) در ورزشگاه ناسيونال شهر برازيليا به مصاف هم رفتند که اين بازي با شکست 2 بر صفر نيجريه به پايان رسيد.

به دنبال اين بازي استفن کِشي، سرمربي تيم ملي نيجريه در پاسخ به اين سؤال که آيا تيمش به خاطر ضعف در دفاع ضربات ايستگاهي باخته است، اظهار داشت: خير من اينطور فکر نمي‌کنم. راستش بد شد که باختيم ولي من اينطور فکر نمي‌کنم که تيم من از اول بازي بازنده ميدان بود.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا تيمش در اين دوره جام جهاني توانسته ثابت کند توان رقابت‌ با بزرگان فوتبال دنيا را دارد، تصريح کرد: البته ما مي‌توانيم با هر تيمي رقابت کنيم. همه ديدند که بازيکنان من ميل و انگيزه زيادي براي رقابت با تيم‌هاي بزرگ دارند. تيم ما تيم خوبي است اما ما امشب به شيوه‌اي باختيم که اصلاً خوب نبود.

وي که سال 2013 توانست عنوان قهرماني جام ملت‌هاي آفريقا را براي عقاب‌ها به ارمغان آورد در خصوص اين موضوع که آيا به حضور خود روي نيمکت نيجريه ادامه مي‌دهد يا خير، خاطرنشان کرد: نمي‌دانم. نمي‌دانم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.