جمعه، ۰۳ بهمن ۹۹ - ۰۱:۴۱
کیا تلوراید 2021

در این مطلب از میهن پست نگاهی دقیق به مشخصات کیا تلوراید ۲۰۲۱ خواهیم داشت. برای مشاهده تصاویر و توضیحات در ادامه با…

در این مطلب از میهن پست نگاهی دقیق به مشخصات کیا تلوراید ۲۰۲۱ خواهیم داشت. برای مشاهده تصاویر و توضیحات در ادامه با ما همراه شوید.

کیا تلوراید ۲۰۲۱ ستاره‌ی کلاس خود است. این خودرو یکی از بهترین محصولات بررسی شده در سال ۲۰۲۰ بوده و کره‌ای‌ها از فروش خوب آن کاملاً لذت برده‌اند.  تلوراید حتی جایزه خودروی سال دنیا را برنده شده و در میان بهترین‌های جایزه خودروی سال آمریکای شمالی نیز قرار داشته است.

با کسب جوایز گوناگون و استقبال خوب مشتریان، افزایش چند صد دلاری قیمت تلوراید احتمالاً تأثیری در عملکرد فروش این خودرو نخواهد داشت. بولتن فرستاده شده توسط کیا به نمایندگی‌ها نشان می‌دهد که قیمت تلوراید ۲۰۲۱ هم‌اکنون ۲۰۰ دلار بیشتر شده هرچند مدل SX افزایش قیمت بیشتر یعنی ۳۰۰ دلار را تجربه کرده است.

همچنین هزینه‌های تحویل تلوراید در مدل ۲۰۲۱ به ۱۱۷۵ دلار رسیده است. به این ترتیب قیمت کیا تلوراید ۲۰۲۱ پایه از ۳۳۴۱۵ دلار شروع می‌شود که حدود ۶۳۰ دلار بیشتر از مدل دو سال پیش این خودرو است.

حدود یک سال پیش بود که تلوراید اولین افزایش قیمت خود را تجربه کرد. در ژانویه ۲۰۲۰ این شاسی‌بلند افزایش قیمت ۲۷۵ دلاری داشت و بهای پایه‌اش به ۳۳۰۶۰ دلار رسید. به عنوان یادآوری باید گفت تلوراید وقتی اولین بار در بازار عرضه شد قیمت ۳۲۷۸۵ دلاری داشت.

البته تلوراید تنها محصول کیا نیست که افزایش قیمت داشته چراکه چندین محصول دیگر این خودروساز نیز در برخی تریم ها ۱۰۰ دلار گران‌تر شده‌اند. این تغییرات قیمت مشابه همان تغییرات قیمتی ژانویه سال پیش هستند.

لیست افزایش قیمت محصولات کیا این‌گونه است:

کیا سراتو/فورته: افزایش ۱۰۰ دلاری در تریم GT
کیا K5: افزایش ۱۰۰ دلاری
کیا سول: افزایش ۱۰۰ دلاری
کیا سلتوس: افزایش ۱۰۰ دلاری به جز تریم های LX و S دیفرانسیل جلو
کیا اسپورتیج: افزایش ۱۰۰ دلاری

باهم در میهن پست تصاویری از کیا تلوراید ۲۰۲۱ را تماشا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *