جمعه، ۲۱ آبان ۹۵ - ۰۲:۵۵
کیفیت پراید

اظهارات جالب و شنیدنی مدیر عامل سایپا در خصوص خودرو کیفیت پراید در حالی مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است که وی…

اظهارات جالب و شنیدنی مدیر عامل سایپا در خصوص خودرو کیفیت پراید در حالی مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است که وی در اظهار نظر عجیبی اعلام کرد که هیچ خودرویی توانایی رقابت با پراید در زمینه قمیت و همچنین کیفیت را ندارد. خودرویی که از زمان ورودش به ایران بیشترین آمار تلفات جاده ی را به خود اختصاص داده است. در ادامه با میهن پست همراه شوید.
مهدی جمالی مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا در خصوص کیفیت پراید گفت:‌

هیچ خودرویی در بازه‌ی قیمتی ۶ هزار دلاری توان رقابت با پراید را از نظر کیفیت ندارد. اگر کشوری خودرویی با قیمت و کیفیت پراید توید کند، ما از این محصول برای عرضه به بازار داخل استقبال می‌کنیم.

وی در حاشیه سخنانش در خصوص کیفیت خودرو پراید و قیمت مناسب آن در بازار اعلام کرد که تیبا جایگزین خوبی برای پراید است اگر چه پراید هم اکنون بالاترین میزان تقاضا را در ایران دارد اما تیبا هم خودروی مناسبی برای جایگزین پراید است.

کیفیت پراید

مدیرعامل گروه خودرو سازی سایپا بیان در توضیحات بیشتری گفته : هر بنگاه اقتصادی وظایف اجتماعی دارد که مهم‌ترین آنها کسب رضایت مشتریان است. ساپیا نیز با عرضه‌ی پراید با این قیمت به دنبال کسب رضایت مشتریان است. دلیل دیگر این است که این خودروی از نظر کیفیت نیز با محصولات مشابه خود می‌تواند در بازار رقابت کند.

جمالی در ادامه یادآور شده که سایپا به عنوان یک خودروساز مکلف به ارائه جایگزین پراید است. خوشبختانه با توجه به توانایی‌های فنی و صنعتی، در سال‌های گذشته تیبا را به بازار عرضه کرد و این می‌تواند جایگزین خوبی برای پراید باشد و البته سایپا تا پایان سال ۹۵ محصول جدید دیگری را به بازار عرضه خواهد کرد. این محصول حاصل پروژه‌ی ۲۱۲ شرکت است و انتظار داریم آن را تا پایان امسال به بازار عرضه کنیم.

مدیرعامل سایپا با اصرار بر ادامه‌ی تولید پراید تأکید کرده و گفته : تا زمانی که تقاضا برای پراید وجود داشته باشد، سایپا با ارتقای کیفیت به تولید پراید ادامه خواهد داد و همانطور که تا کنون پراید ۵۲ استاندارد اجباری را گذرانده است، امسال با افزایش استانداردهای اجباری خودرو به ۵۵ مورد، پراید هر ۵۵ استاندارد اجباری مورد نیاز را تأمین خواهد کرد.

[highlight]منبع[/highlight] : [highlight]irna[/highlight]

یک دیدگاه برای “اظهارات جالب و شنیدنی مدیر عامل سایپا در خصوص کیفیت پراید ؟!”

  1. لاوان گفت:

    شاد بروید شادروان برگردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *