جمعه، ۱۶ تیر ۹۶ - ۰۵:۳۰
کیف پول هوشمند

کیف پول هوشمند در حالی به تازگی توسط شرکت ولترمن تولید و عرضه شده است که این کیف پول با داشتن دوربین و…

کیف پول هوشمند در حالی به تازگی توسط شرکت ولترمن تولید و عرضه شده است که این کیف پول با داشتن دوربین و جی پی اس کار را برای سارقان به شدت دشوار خواهد کرد. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

کیف پول هوشمند در حقیقت یکی از آخرین تلاش ها برای حفظ این وسیله در قرن 21 است.  شرکت ولترمن Volterman با اضافه کردن چند ویژگی جدید همچون دوربین، ردیاب جی پی اس و پاوربانک کیف پولی ارائه کرده که کاربردهای زیادی دارد.

با افزایش استفاده از گوشی‌های هوشمند و کارت‌های بانکی، کیف‌های پول کم کم در حال فراموش شدن هستند اما ولترمن در آخرین تلاش خود سعی کرده است تا استفاده از کیف پول را در قرن 21 حفظ کند. این کیف پول هوشمند در کنار اینکه برای کاربر به عنوان یک منبع تامین نیرو و نقطه اتصال وای‌فای عمل می کند دارای برخی از ویژگیهای امنیتی عالی برای کاربران در زمان دزدیده شدن کیف پول آنها است.

همگام سازی کیف پول با یک گوشی هوشمند، یا اضافه کردن قابلیت‌های ردیابی GPS، نوآوری جدیدی در عرصه تولید کیف پول‌های هوشمند محسوب نمی‌شود اما ولترمن هر دو ویژگی را در محصول جدید خود به کار برده است تا بتواند در زمان دزدیده شدن به صاحب خود هشدار دهد. ردیابی GPS همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا به هنگام سرقت،کیف پول خود را در زمان واقعی پیگیری کنند. جدیدترین قسمت این کیف پول، دوربین کوچکی است که در آن تعبیه شده است.

اگر کیف پول شما به سرقت رفته و وارد حالت دزیده شدن lost mode شود،دوربین به صورت مخفیانه از سارق تصویربرداری کرده و این تصاویر بلافاصله به گوشی هوشمند همراه شما فرستاده می‌شود. این بدان معنی است که نه تنها می‌توانید با استفاده از ردیاب، موقعیت گوشی خود را بررسی کنید بلکه می‌توانید تصویر سارق را نیز مشاهده کرده و آن را شناسایی کنید.

تمام اینها از طریق سیم کارتی که درون کیف پول تعبیه شده امکان پذیر است، که به کاربر اجازه می‌دهد تا از طریق وب سایت ولترمن کیف خود را ردیابی کند. گفتنی است که این کیف هوشمند در چند اندازه و برای مصارف مختلف تولید شده است.

شرکت سازنده این کیف پول هوشمند در حال حاضر و برای جمع آوری کمک‌های مالی کمپینی را در وبسایت Indiegogo راه‌اندازی کرده و اگر همه چیز طبق برنامه ریزی پیش برود،این فناوری جدید تا کریسمس راهی بازار خواهد شد.

باهم در میهن پست تصاویری از کیف پول هوشمند شرکت Volterman را تماشا خواهیم کرد.

[highlight]منبع   [/highlight] volterman

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *