پنجشنبه، ۱۶ آذر ۹۶ - ۰۸:۵۸
کیوتو

همانطور که می دانید کیوتو یکی از بزرگ‌ ترین شهر های ژاپن با جمعیتی حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر است . این…

همانطور که می دانید کیوتو یکی از بزرگ‌ ترین شهر های ژاپن با جمعیتی حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر است . این شهر در گذشته پایتخت کسور ژاپن نیز بوده است و یکی از مجلل‌ ترین شهر های ژاپن محسوب می‌ شود، شهری احاطه شده در میان کوه‌ ها که دارای تعداد بسیار زیادی باغ، مجسمه و معبد برای بازدید ، فروشگاه‌ های بی پایان و غذا های فوق‌ العاده خوشمزه است. اگر تمایل دارید به ژاپن سفر کنید این شهر تمام انتظارات شما را برآورده خواهد کرد. زمستان در این شهر با دمای صفر درجه صفای دیگری دارد بطوریکه آن را به یکی از سرزمین های عجایب مبدل ساخته است.

زمستان‌ ها ممکن است هوا سرد باشد و به همیت دلیل کمترین تعداد بازدید کننده را در این شهر شاهد خواهیم بود که همین موضوع سبب پایین آمدن قیمت هتل و پروزهای کیوتو در این مدت می شود این زمان بهترین وقت برای سفر است هم از نظر هزینه ها و هم از نظر تماشای زیبایی های این شهر؛ در سالیان قبل دمای کیوتو در ماه ژانویه به طور میانگین ۵ درجه سانتیگراد بوده است اما امسال کمی سردتر شده و با رسیدن به دمای صفر درجه زیبایی های شگفت انگیزی را به مناظر این شهر داده بطوری که محلی برای عکس گرفتن مردم شده است. با وجود سرما و برف زمستانی کیوتو زیباتر از همیشه گشته چنان که به ثبت جهانی در میراث فرهنگی رسیده است.

این شهر مکان های زیادی برای تماشا و لذت بردن دارد نظیر کوهستان آراشیما، مکانی خوش منظره و طراحی شده به همراه زیبایی هیجان انگیز که با استاندارد‌ های هرکسی سازگار است و پر از گزینه ها متعدد برای اکتشاف و سرگرم شدن بازدید کنندگان است. این شهر با وجودی که کاملاً مدرن و امروزی است ولی هرگز به منابع طبیعی و آثار تاریخی خود بی اعتنا نبوده است بطوریکه مرکز شهر در محاصره معابد و کاخ های قدیمی قرار گرفته است.

[highlight]منبع [/highlight]: pichome

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.