پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۳:۵۲

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، رحمان احمدی، در خصوص روند آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران برای…

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، رحمان احمدی، در خصوص روند آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی برزیل گفت: شروع کار خود را با بازی دوستانه مقابل گینه آغاز کردیم. پس از یک وقفه کوتاه راهی آفریقای جنوبی شدیم و به دنبال آن در اردوی اتریش سه بازی دوستانه انجام دادیم. کارلوس کی‌روش دید وسیعی نسبت به بازیکنان آفریقایی و همچنین تیم نیجریه دارد.

وی خاطر نشان کرد: تمرینات بدنسازی سختی در این اردو انجام دادیم و امیدوارم در بازی برابر نیجریه مزد زحمات خود را بگیریم. بازی با نیجریه خیلی سخت است و امیدوارم بهترین امتیاز را از این بازی بگیریم.

دروازه بان تیم ملی در پاسخ به این سوال که وی به عنوان دروازه بان ایران باید مقابل مسی قرار بگیرد، اظهار داشت: نه فقط مقابل مسی بلکه مقابل تیم ملی آرژانتین باید بازی کنیم معتقدم مسی تمامی تیم آرژانتین نیست. تیم ملی ایران سه دروازه بان خوب دارد و هرکدام از ما سه نفر، درون دروازه ایران بایستیم وظیفه داریم با تمام وجود از دروازه ایران حراست و محافظت کنیم. مطمئن باشید رقابت ما سالم و ورزشی است.

احمدی در پاسخ به این سوال که برای اصحاب رسانه هنوز شبهه و شکی زیادی وجود دارد که چه کسی به عنوان دروازه بان اصلی تیم ملی است، تصریح کرد: ما سه دروازه بان خوب و آماده هستیم و این نظر سرمربی است که چه کسی بازی کند و در واقع او تعیین می کند که چه کسی در دروازه ایران باشد. هر کدام از ما باشیم تمام تلاشمان را می کنیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی درباره اینکه تیم ایران مشکل گلزنی دارد، عنوان کرد: دلیل آنکه همه بازیکنان در اردوی اول نبودند مربوط به این است که بعضی از بازیکنان لژیونر و همچنین بازیکنان داخل ایران درگیر مسابقات باشگاهی خود  یا لیگ قهرمانان آسیا بودند ولی بعد از اینکه به تیم اضافه شدند، با تمرینات سخت بدنسازی خود را با تیم هماهنگ کردند. ما در اردوی افریقای جنوبی سه دیدار دوستانه برگزار کردیم و در آن بازیها 5 یا 6 گل نیز زدیم. در اردوی اتریش سبک بازی‌ها طوری بود که بیشتر تمرکزمان در دفاع بود ولی مشکل گلزنی نداریم. تمرکز ما بیشتر روی آماده‌سازی فیزیکی بود و کادر فنی تیم هم روی این موضوع تأکید بیشتری داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.