جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۱

به گزارش خبرنگار مهر، محمد دادکان در خصوص عملکرد تیم ملی فوتبال در جام جهانی و اینکه چه نمره‌ای به این تیم می‌دهد…

به گزارش خبرنگار مهر، محمد دادکان در خصوص عملکرد تیم ملی فوتبال در جام جهانی و اینکه چه نمره‌ای به این تیم می‌دهد خاطرنشان کرد: نمره را من نمی‌توانم بدهم. فیفا خودش به تیم‌ها نمره داده است. آن زمان ما تیم بیست و پنجم جام جهانی شد ولی حالا این تیم بیست و هشتم شده است.

رئیس تربیت بدنی دانشگاه آزاد درباره عملکرد تیم ملی کشورمان در این دوره از مسابقات جام جهانی بیان کرد: به نظر من تیم ملی خوب بازی کرد و باید از این تیم تقدیر کرد. از فدراسیون فوتبال و کی‌روش بابت تلاشی که کردند تشکر می‌کنم. باید بپذیریم کی‌روش برای ما مفید است و امیدوارم که بماند.

وی که با برنامه ورزش و مردم گفتگو می‌کرد در خصوص انتقادهای مربیان داخلی از کی‌روش گفت: من قبل از جام جهانی و در خلال آن صحبتی درباره تیم ملی نکرده بودم ولی ما وقتی کی‌روش را حذف کنیم باید یکی در حد وی را پیدا کنیم چرا که نوبت به مربیان ایرانی نمی‌رسد. فوتبال یک رشته وارداتی است. من به همه مربیان داخلی احترام می‌گذارم اما باید بگویم که کی‌روش حتی از برانکو هم جلوتر است.

دادکان همچنین گفت: فوتبال لحظاتی دارد که نیاز به مربیان بزرگ دارد. همان بازی‌های مقدماتی را در نظر بگیرد کسی فکر نمی‌کرد که ایران بتواند در سه بازی آخر 9 امتیاز بگیرد و صعود کند. خودم همین طور فکر می‌کردم اما با تفکراتی که کی‌روش داشت تیم ملی هر سه بازی را برنده شد و به جام جهانی صعود کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *