چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۰۳:۲۸

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: گازرسانی در لرستان به استاندارد کشوری نزدیک خواهد شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران…

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: گازرسانی در لرستان به استاندارد کشوری نزدیک خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، الهیار ملکشاهی در مراسم بهره‎برداری طرح گازرسانی به شهر گراب شهرستان کوهدشت، افزود: تلاش‎های مجموعه شرکت ملی گاز در خدمات‎رسانی به مردم درخور تقدیر است.

وی با بیان اینکه شرکت گاز لرستان طی سال‎های گذشته خدمات بسیاری در استان انجام داده و خدمات ارزنده‎ای به هم استانی‎ها ارائه کرده است، اظهارکرد: در حال حاضر گازرسانی در استان به شکل متوازن و در همه شهرستان‎ها توسعه یافته و با برنامه‎های پیش‎رو به استاندارد کشوری نزدیک خواهد شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان نیز گفت: طرح گازرسانی شهر گراب با اجرای بیش از 60 کیلومتر خط تغذیه فلزی 10 اینچ به بهره‎برداری رسیده است.

شمس خرم‎آبادی با بیان اینکه برای تکمیل این طرح دو ایستگاه تقلیل فشار گاز، 26 کیلومتر شبکه توزیع و 1800 مورد انشعاب نیز نصب شده است، افزود: برای اجرای این گازرسانی بیش از 80 میلیارد ریال هزینه شده و بیش از 5000 خانوار نیز از گاز بهره‎مند شده‎اند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.