جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۹:۰۱

لوئيس سوارز، بازيکن تيم ملي اروگوئه، اکنون به گاز گرفتن کيه ليني، مدافع ايتاليا، متهم شده و ممکن است که با محروميتي بلندمدت…

لوئيس سوارز، بازيکن تيم ملي اروگوئه، اکنون به گاز گرفتن کيه ليني، مدافع ايتاليا، متهم شده و ممکن است که با محروميتي بلندمدت مواجه شود اما اقدام او باعث شده که افراد بسياري در سرتاسر جهان پول خوبي بدست بياورند. در واقع برخي افراد پيش از جام جهاني پيش بيني کرده بودند که سوارز طي مسابقات جام جهاني برزيل يکي از بازيکنان حريف را گاز خواهد گرفت و به همين خاطر بسياري بر روي چنين اقدامي شرط بسته بودند. وبسايت ديلي ميل نوشته که شانس اينکه سوارز يک نفر را در جام جهاني گاز بگيرد 175 به 1 بوده و در نتيجه فردي که براي مثال 5.25 دلار بر روي اين اقدام شرط بسته بود اکنون 916 دلار دريافت مي کند. بيشترين برنده گاز گرفتن سوارز فردي بوده که اکنون 3300 دلار به دست آورده است.

به گزارش خبرآنلاين،در مجموع 167 نفر در سرتاسر جهان بر روي اينکه سوارز يکي را در جام جهاني گاز خواهد گرفت شرط بسته بودند و اکنون آن ها مبلغي معادل 175 برابر مقداري که در شرط بندي هزينه کرده بودند دريافت مي کنند. وبسايت بيزنس اينسايدر نيز نوشته که اگرچه شرط بندي بر روي رخدادهاي عجيب در مسابقات ورزشي بي سابقه نيست و به خصوص افراد بسياري در مسابقه فينال فوتبال آمريکايي (Super Bowl) بر روي رخدادهايي عجيب شرط بندي مي کنند اما اين احتمالا نخستين بار است که فردي بر روي “گاز گرفتن” در يک مسابقه ورزشي شرط بندي کرده و به طور قطع اين نخستين بار است که اين شرط بندي برنده اي نيز در پي داشته است.

لوئيس سوارز پيش از اين حداقل دوبار در مسابقات فوتبال بازيکنان تيم رقيب را گاز گرفته بود که آخرين آن مربوط به گاز گرفتن ايوانوويچ، مدافع چلسي مي شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.