سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۱۱:۵۰

چزار پراندلي، سرمربي پيشين تيم‌ ملي ايتاليا و سرمربي کنوني گالاتاسراي ترکيه پس از حضور در اين باشگاه و عقد قرارداد دو ساله…

چزار پراندلي، سرمربي پيشين تيم‌ ملي ايتاليا و سرمربي کنوني گالاتاسراي ترکيه پس از حضور در اين باشگاه و عقد قرارداد دو ساله با يکي از پرافتخارترين تيم‌هاي ترکيه گفت: مأموريت ما ايجاد تيمي قهرمان است که بتواند جام‌هاي متعددي را فتح و فوتبال زيبايي ارائه کند.

به نقل از تسنيم، وي با اشاره به اينکه از امکانات و مراکز فني باشگاه ديدن کرده است، افزود: تمام امکانات لازم براي دستيابي به موفقيت و عملکرد خوب را در اختيار داريم.

پراندلي اظهار داشت: تمامي هواداران، بازيکنان و اعضاي باشگاه بايد براي دستيابي به موفقيت، به يک شکل فکر کنند. ما بازيکنان خوب بسياري داريم و بايد سخت کار کنيم.

پراندلي 56 ساله و سرمربي سابق تيم فوتبال فيورنتينا، با عقد قرارداد دو ساله رسماً به باشگاه گالاتاسراي ترکيه پيوست و جانشين روبرتو مانچيني شد.

مذاکرات گالاتاسراي با پراندلي به محض استعفاي او از سرمربيگري تيم ملي ايتاليا به دليل حذف آتزوري از مرحله گروهي جام جهاني 2014 آغاز شد و خيلي زود به نتيجه رسيد.

عملکرد و نتايج خوب روبرتو مانچيني در حضور 9 ماهه‌اش در گالاتاسراي که اين تيم بحران‌زده را نايب قهرمان سوپرليگ ترکيه کرد و به مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا رساند، يکي از دلايل اعتماد دوباره سران باشگاه به مربيان ايتاليايي بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.