یکشنبه، ۲۸ خرداد ۹۶ - ۰۹:۳۲
گجت پوشیدنی Marlin

گجت پوشیدنی Marlin توسط یک شرکت هنگ‌کنگی در حالی ساخته شده است که این سیستم پوشیدنی – Marlin – اطلاعات مورد نیاز را…

گجت پوشیدنی Marlin توسط یک شرکت هنگ‌کنگی در حالی ساخته شده است که این سیستم پوشیدنی – Marlin – اطلاعات مورد نیاز را به صورت شفاهی و از طریق یک گوشی در حالی به شناگران انتقال می‌دهد که همواره این خلع وجود داشت که چگونه باید اطلاعاتی را که نیاز هست به صورت دیجیتالی به یک شناگر انتقال داد؟. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

گجت پوشیدنی Marlin اگر چه این روزها در سایت کیک استارتر به دنبال سرمایه ی لزم جهت تولید انبوه می گردد اما یونیت کنترل ضد آب اصلی Marlin به بند عینک کاربر در پشت سر متصل شده است. این یونیت همچنین به یک گوشی که آن هم  به بند متصل شده چسبیده است.
هنگامی که از این سیستم در سواحل یا استخر استفاده می شود، سنسورهای حرکت دستگاه میزان حرکت کاربر، تعداد دفعات رفت و برگشت و کل زمان شنا را اندازه گیری کرده و پس از هر نوبت این اطلاعات را از طریق یک صدا در گوشی به کاربر انتقال می‌دهند.این سیستم همچنین اجازه استفاده از برنامه های آموزشی را  به کاربر می‌دهد.
گجت پوشیدنی Marlin همچنین دارای یک GPS است که در آبهای باز مورد استفاده قرار گرفته و نقشه راه را به کاربر اطلاع می‌دهد و کاربر می‌تواند قبل از شروع به حرکت مسیر را به این سیستم وارد  کند.
این فناوری جدید همچنین دارای یک باتری لیتیوم پلیمر است که برای ۱۰ ساعت استفاده در استخر و ۵ ساعت استفاده در آبهای باز جهت استفاده از  GPS مناسب و کافی است و این در حالی است که Marlin در حال حاضر یک کمپین در سایت منبع یابی Kickstarter تشکیل داده تا منبع مالی جمع آوری کند.

با هم در میهن پست تصاویری از گجت پوشیدنی Marlin همراه سخنگو و هوشمند شناگران را تماشا می کنیم.

[highlight]منبع[/highlight]   kickstarter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *