شنبه، ۲۶ دی ۹۴ - ۰۹:۳۹

گرانترین گوشی های تلفن همراه در سال گذشته یعنی سال ۲۰۱۵ از سوژهایی بود که همواره مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.اما باید…

گرانترین گوشی های تلفن همراه در سال گذشته یعنی سال ۲۰۱۵ از سوژهایی بود که همواره مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.اما باید گفت که برتری این گوشی ها در قبال نوع مشابه آن نه به واسطه فناوری پیشرفته و خاصی باشد بلکه به واسطه قیمت و ارزش مالی به لحاظ تزئین آن با لمس و جوهرات گرانقیمت هر کدام از این گوشی ها است.با میهن پست همراه باشید.

در خصوص این گوشی ۳۱۰٫۰۰۰ دلاری  زیبا و با ارزش باید گفت که این گوشی یکی از منحصر به فردترین گوشی های موجود در این لیست است. از این مدل تنها ۸ نمونه در جهان تولید شده است. در حقیقت یک مار بر روی لبه جلویی این گوشی پیچیده شده است اما شاید شما با خود بگویید که چگونه یک گوشی ماری اینقدر گران است؟ این مار تنها یک پلاستیک ساده نیست بلکه از الماس های برش داده شده ساخته شده است و یک جفت گوشواره ای الماس سفید هم از گوش این مار آویزان است. چشم این مار از زمرد کوچک ساخته شده و نزدیک به ۵۰۰ یاقوت در بدن این مار وجود دارد. تنها ۸ نفر می توانند این سوال را از خود بپرسند که داشتن یک گوشی با روکشی به شکل مار و کار شده با جواهر برای آنها ارزشمند است یا خیر.

گوشی Gresso Luxor Las Vegas Jackpot

از این مدل گوشی ۱ میلیون دلاری نیز تنها سه گوشی توسط Gresso ساخته شده است. در حقیقت بر روی پانل چوبی در پشت این گوشی طلا کار شده است. چیز جالبی به نظر می رسد ولی آیا واقعا ۱ میلیون دلار می ارزد؟! با این قیمت می توانید با یک هواپیمای شخصی به بهترین نقاط دنیا سفر کنید و از بهترین تفریحات لذت ببرید!

گوشی Diamond Crypto Smartphone

بیشتر افراد شاید با نگاه اول، این گوشی ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار دلاری را به عنوان بهترین گوشی های هوشمند دنیا به حساب نیاورند، اما حقیقت چیز دیگری است و قدرت این گوشی نه در پردازنده آن بلکه در جواهرات کار شده در بدنه آن است؛ شما با داشتن این گوشی خاص دیگر نگران سرقت اطلاعاتی خود نیستید چرا که مسئله اصلی نه اطلاعات بلکه ارزش مادی این گوشی ها است. چیزی که ارزش این گوشی را به ۱٫۳ میلیون دلار می رساند، الماس هایی است که قسمت بیرونی این گوشی را احاطه کرده است.

در مجموع ۵۰ الماس روی قسمت بیرونی این گوشی کار شده است که آن را Peter Aloisson طراحی کرده است. قیمت این گوشی بدون این الماس ها، نهایتا ۶۰۰ دلار است اما آیا کسی این گوشی را بدون الماس های آن می خواهد؟!

گوشی iPhone 6 Amosu Call Of Diamond

در خصوص گوشی ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار دلاری iPhone 6 Amosu Call Of Diamond چیزی که این گوشی را خاص می کند، این است که این لوگو به طور کامل از الماس پوشیده است. در این گوشی بیش از ۶۰۰۰ الماس کوچک کار شده است. این گوشی ها را به طور محدود تولید می کنند چرا که فوق العاده گرانقیمت هستند و تنها تعداد معدودی از افراد استطاعت خرید این قبیل گوشی ها را دارند.

گوشی iPhone 5 Black Diamond

گوشی ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار دلاری iPhone 5 Black Diamond با الماس سیاه تزئین شده است که یکی از کمیاب ترین جواهرات در جهان است. Stuart Hughes توانست یکی از این الماس های سیاه را بیابد و سفارشی آن را در یکی از آیفون ها قرار دهد. البته الماس های کوچکتری هم در این گوشی وجود دارد. طلا، الماس و سنگ های دیگری که در این گوشی به کار رفته هر یک به طور جداگانه می توانند آن را به یکی از گوشی های گرانقیمت جهان تبدیل کنند و بنابراین این گوشی کلکسیونی از طلا و جواهرات کمیاب را به ارمغان می آورد.

داستان ساخت این گوشی از جایی شروع شد که یک تاجر چینی، یکی از این گوشی ها را در دستان یک تاجر روسی می بیند، پس از آن تصمیم می گیرد که یکی از مدل های منحصر به فرد و تک از اینها را داشته باشد. این تاجر به Stuart Hughes زنگ می زند و از او می خواهد که از این گوشی تنها یک نسخه منحصر به فرد و خاص آن را به صورت ویژه برای او بسازد. او به آرزوی خود می رسد و برای آن ۱۵ میلیون دلار هزینه می کند.

 

گوشی Falcon SuperNova Pink Diamond iPhone 6

 گوشی ۹۵ میلیون ۵۰۰ هزار دلاری Falcon SuperNova Pink Diamond iPhone 6 در رده اول گرانقیمت ترین گوشی های جهان قرار دارد. این گوشی با یک پوشش طلای ۱۸ عیاری پوشیده شده است اما چیزی که بیش از هر چیز جلب توجه می کند، الماس بزرگی است که در پشت آن قرار گرفته است.

یک الماس صورتی دیگر نیز در آن تعبیه شده که به خودی خود دلیلی برای این قیمت فوق العاده گران آن است. نسخه ارزانتری از این گوشی هم وجود دارد که شامل پوششی از پلاتین با یک الماس آبی در پشت این گوشی است اما نسخه ارزان این گوشی نیز چهل و هشت میلیون و پانصد هزار دلار قیمت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.